Ми відчуваємо гостей...

why_we_2

“Все включено”

Ми пропонуємо комплексний підхід до організації весілля: музиканти, ведучий, ді-джей, координатор, звук та сценічне світло, добрі поради та ідеї з досвіду.

why_we_9

Багатомовний ведучий

Ми спеціалізуємося на міжнародних весіллях. Ми говоримо українською, російською, польською та англійською мовами

why_we_6

Бездоганна репутація

Безліч позитивних відгуків молодят та постійна співпраця з великими компаніями. Ваша майбутня рекомендація друзям – для нас велика честь!

Необмежений час роботи

Ми працюємо стільки, скільки потрібно – без будь-яких обмежень та доплат. Вночі, після закінчення основної програми, ми ще організовуємо т.зв. after-party “до останнього гостя” :). 

Репертуар для всіх поколінь

Ми знаємо, як догодити і молоді, і “старшій кавалєрці”. Мелодії на скрипці та джаз, рок, рок-н-рол, диско 80-их, популярні та народні пісні, застільні співи з гостями, DJ вечірка тощо. 

Якісний звук та сценічне світло

Музична апаратура високого класу, дискотечне світло (кольорова заливка + рухомі голови, лазер та дискотечний дим), окрема апаратура для застілля чи виїзної церемонії

why_we_7

Оригінальна програма

Кожна забава особлива, і Ваші гості – безпосередні її творці. Ми ніколи наперед не знаємо, яка точно буде програма. Все залежить від настрою та бажань Ваших гостей.

why_we_1

Інтелігентність та культура

Вам не буде соромно перед своїми гостями. Ми виступаємо проти “роздягання” гостей та низькопробної “попси”.

why_we_1

Надійність та добросовісність

Наш найбільший скарб – це Ваша довіра! Наша найвища мета – це Ваша щаслива усмішка!
e&m_619

“Хто завжди винен? – Музиканти!” – Інтерв’ю з журналу “Кана” № 5/2018

Якось владика Борис Ґудзяк сказав: “Якщо б я женився, то брав би тільки Погорілко-Бенд”. А одна пара після весілля написала відгук, що “Андрій точно знає, коли найкраще розрізати торт!”. Андрій Погорілко є співавтором “Весільного порадника”, який вийшов торік у видавництві “Свічадо”, де написав про те, як найкраще підготуватися до весілля, як замовляти ресторан та обирати меню тощо. Отже, Андрій Погорілко і його гурт “Погорілко-Бенд” – це щось більше, ніж весільна музика?
Читати далі…

ПогорілКо-Бенд