Андрій надавав нам багато порад щодо організації свята які нам дуже допомогли…

Yura_i_OlyaОсь тільки минуло наше весілля і ми вирішили написати відгук про колектив який був  справжньою окрасою нашого свята, про Погорілко-Бенд.

Пошук музикантів для нашого весілля ми розпочали ще за рік до весілля. Відразу вирішили що музиканти також мають вести весілля, тому що у цьому випадку не буде незлагодженості між тамадою та музикантами, та і вартість, що є важливою в наш час, вийде меншою. Пошук інформації про музикантів ми почали з перегляду форумів та відгуків, і переглянувши багато колективів ми зустріли Андрія з Погорілко-Бенд.

Вже після першої зустрічі ми припинили пошуки і вирішили зупинитись на цьому колективі. Під час підготовки до весілля Андрій надавав нам багато порад в організації свята які нам дуже допомогли. Музичний супровід весілля був чудовий, пісні у виконанні Андрія та Марічки не залишали гостей на місцях. Репертуаром були задоволені всі гості. Особливого шарму в звучання пісень додавала гра Андрія на скрипці.

Окремо хочеться відзначити ведення весілля, таких веселих та оригінальних конкурсів які запропонували Погорілко-Бенд ми не зустрічали ще на жодному весіллі. Дякуючи колективу весілля пролетіло як одна швидка, але чудова мить.

Дякую Вам за чудове проведення весілля та залишені прекрасні спогади про цей день. Надіюсь що зустрінемось ще не на одному весілля наших друзів, яким ми будемо обов’язково рекомендувати колектив Погорілко-Бенд.

Юра та Оля
07 вересня 2014 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *