Ми не відтанцювали, а відскакали весь час…

Anna_NazarМузИки на наше весілля – це, мабуть, був найважчий вибір з поміж усіх, які прийшлось робити в часі підготовки до забави. Весільне плаття і то легше вибралося. Дякуємо нашій товаришці за пораду, яка хотіла “ПогорілКо-Бенд” на своє весілля (але дата була зайнята) – нам пощастило! Було вільно на наше свято! Перед тим як обрати Андрія ми з чоловіком передивилися УСЕ (!!!) можливе відео в мережі із забав не зважаючи на різну якість і таки оприділилися! Весіллю з “ПогорілКо-Бенд” бути!

Зустілися з Андрієм, який спокійно сказав: “Про забаву не думайте – то мої проблеми і моя робота”. Питали про конкурси і почули відповідь, що: “Я зрозумію, що буде краще для Вашої публіки, як її побачу”. Було страшно замовляти кота в мішку, але ми наважилися.

Відверто, ми не відтанцювали, а відскакали весь час весілля не переживаючи, що страви виносять рано/пізно, що не будемо знати коли буде перший шлюбний танець, коли треба розрізати торт і т.д. У нас на забаві були зайняті всі: спільно старше і молодше покоління співало весільних традиційних пісень під гітару (було дуже душевно, справді!), у нас в конкурсах були задіяні навіть ті, які на моїй пам’яті завжди були “серйозними дядьками”.

Було весело! Організація свята була вдало логістично організована без пошлих жартів, без настирливих тостів для цьотки/вуйка/кума з обов’язковим словом – цього не було. Ще дуже сподобалося, що можна було вибирати плей-лист, який будуть виконувати на нашому весіллі. Сподобалося! Діти ковбасилися на танцполі даючи своїм батькам трохи життя на забаві, а потім почався конкурс з кульками і годину часу діти пропали з життя майструючи фігурки з них, хоча виходило щось незрозуміло що 🙂

Ми задоволені! ДУЖЕ! Нам було приємно чути хороші відгуки, що на нашій забаві було класно все організовано і неймовірно весело, а все завдяки кому? – правильно – “ПогорілКо-Бенд”! Рекомендуємо, будете задоволені!

Дякуємо.
Анна & Назар, 11 червня 2016р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *