Музики поставили таку високу планку, що їм тепер важко буде ходити на весілля…

Нас вразили «Погорілко бенд», коли ми були в наших друзів на весіллі 2 роки тому. Тому, коли планували робити своє, навіть виникало питань, кого ми хочемо там бачити в ролі музик. І ми не помилилися! Зрештою, на нашому святі не було жодного гостя, який би не підійшов до нас і не сказав, що таких музик вони ще не чули. Мій тато прихильних AC/DC, і коли він почув, як Юлія співає наживо «Highway to Hell», у нього були сльози на очах. Деякі гості казали, що тільки згодом зрозуміли, що пісню Ніни Матвієнко виконують наживо. Дехто ділився, що музики поставили таку високу планку, що їм тепер важко буде ходити на весілля.  А дядько говорив, що зазвичай найбільше не любить музику на весіллях, а тут просто вражений від виконання. А на другий день, коли батьки влаштували міні-свято й в ресторані співав якийсь музикант, нам казали: «Це вже, звісно, не ПогорілКо, але вже як є…». А ще ми всі завмирали, коли Андрій грав на скрипці. А ще конкурси на танцполі, співпраця з ведучим, комунікація з гостями, пісня під гітару між столами, афтепаті – все вищий клас! Ми дуже вдячні за таку роботу, миттєве вирішення будь-яких запитань, гарний настрій, яким заряджали всіх, танці на терасі, чудові голоси, гру на скрипці! Радимо «Погорілко бенд» усім!

Марія і Валентин,
4 вересня 2021 року

“Погорілко бенд” – це найкраще що сталось з нашим святом

“Погорілко бенд – це найкраще що сталось з нашим святом. Дуже талановиті музиканти з прекрасними голосами, вгодили з репертуаром кожному гостеві (що було дуже важко зробити). Також Андрій – прекрасний ведучий, який вміє дуже гнучко підлаштовуватися під всі непередбачені обставини (навіть дощ не зміг зіпсувати нам свято, всі танцювали і веселились), класно забавляє публіку, чує прохання гостей та вміє знаходити підхід до кожного. Підібрали гарні пісні під настрій нашого свята, допоміг провести найкращу в світі церемонію, де люди встигли і поплакати, і навіть трішки посміятись. А гра на скрипці, то окрема любов. Вибрати Погорілко бенд це було одне з найкращих рішень, що допомогло зробити наш день незабутнім. Дякую Андрію і Юлі за таку віддачу і енергетику, ви топ.

p.s. А ще окрема подяка від гостей за пісні під гітару )))”

Настя та Віталій
5 серпня 2021 р.

Чудовий голос і повна віддача…

Хочемо подякувати нашим музикантам, Погорілко-Бенд, за незабутні емоції на нашому весіллі!

Андрій врахував усі наші побажання і смаки, звернув увагу на активність гостей, творчо і ненав‘язливо залучав усіх людей, навіть діток, до конкурсів.

Репертуар дуже різноманітний, професіне володіння великою кількістю інструментів, чудовий голос і повна віддача). Танцювали усі, від найстарших до наймолодших)!

Щира Вам подяка від наречених, батьків та гостей! Всі дуже задоволені і раді, що обрали саме Вас!

Бажаємо успіхів та процвітання у вашій праці! Рекомендуємо усім!!!

Олена і Михайло
15 травня 2021 року.

Вони відчувають, що потрібно людям у цей конкретний момент…

Андрій – справжній весільний супермен! По-перше, він настільки добре тримає себе в руках і спокійно на все реагує, що навіть найроздратованіші наречені не мають шансу і стають чемні і задоволені біля нього. По-друге, музика Погорілко-бенд – завжди доречна і добре підібрана. Вони відчувають, що потрібно людям у цей конкретний момент. По-третє, Андрій вміє легко і невимушено вести свято. Так, що ти задоволений, бо мав час поїсти і побавитись, а конкурси та ігри – завжди інтелігентні і вчасні.

Наше весілля, завдяки Погорілко-бенд, набуло шарму і легкості! А, головне, було легким і спокійним. Дякуємо тисячу разів і хай ваш гурт процвітає і тішить нас ще роки-рокенні!

28 вересня 2019 р.
Уляна Явна & Юрій Музичук

Вони були максимально професійні, розуміючі і уважні до наших потреб

Роман і я вирішили робити наше весілля в Україні. Ми шукали таких людей, які б розуміли і читали людей, які б знали точно, яка музика сподобалася б нашим гостям. І ми знайшли “Погорілко-Бенд”.

Ми мали багато гостей з США, Польщі, Росії, Англії та Франції, тому все мало бути на найвищому рівні. І знаєте, вони були максимально професійні, розуміючі і уважні до наших потреб. Вони були прості і легкі у спілкуванні, і музика, яку вони грали була просто чудова. Погорілко-Бенд зобили наше весілля веселим і таким, що запам’ятається нам назавжди. Більше того, Андрій як ведучий, забавляв гостей з веселістю і водночас з повагою до гостей. У його забавах і конкурсах просто хотілося брати участь. Нам з ним було дуже легко, не кажучи вже про те, що він говорив на декількох мовах, що було вкрай важливо, оскільки багато гостей не розуміло української.

Як підсумок, скажу, що я щиро рекомендую Погорілко-Бенд всім, хто планує організувати розкішне і дуже веселе весілля або будь-яке інше свято. Вони – це рівень 5 зірок. Ми раді за свій вибір! Дякуємо Вам!

Роман і Юлія
10 серпня 2019 р.

Затишно. Весело. Адекватно.

Наша пара була приємно вражена охайністю, смаком та драйвом Погорілків. З першої зустрічі змістовно проговорили програму весілля, бажані композиції та загальний настрій.

Оскільки ми вирішили обійтися без тамади, Андрій Погорліко перевершив усі наші сподівання, адже з його жвавістю, добрим почуттям гумору та емпатією він повністю перейняв на себе роль тамади. Реальний факт — після весілля гості хвалили музикантів не менше, ніж молодят.

Погорілки однозначно підготувалися до весілля, адже і жвава полька, і приємний “мєдляк” були саме у той момент, коли потрібно. Нас приємно вразила простота, та водночас інтелігентність і смак Погорілків.

Видно, що вони закохані у те, що роблять. Не шкодуємо жодної копійчини, що заплатили за їхню працю. Дякуємо!

Андрій та Ілона,
8 вересня 2019 року.

Нас вразила гнучкість цих молодих людей!

«Ні, друзі, це будо не просто дивовижно, це було над професійно! Нас вразила гнучкість цих молодих людей! – А прийдете вранці ще на викупі заграти? – АЯКЖЕ! – А колонки додаткові на вулицю і на церемонію? – Олесю, та які проблеми! – Я переживаю, яку ж музику обрати, які треки! – Слухай, ти ж молода, йди краще добре виспися! Ми знаємо свою справу!

І таки вони знали. Знали коли треба файну польку, знали коли вальс, знали що мій тато любить Scorpions і на танець з татом виконали пісню «Maybe I maybe you». Тато був на 7 небі)) І ні, це не все.. далі було те, що просто змусило захоплюватись Андрієм Погорілко! Темніло. Весілля затягнулося на добрі півтори години через корок на об’їзній. Перший танець мав бути на вулиці, але вже було геть темно.. ми сиділи ніби розчавлені – танцю на дворі не буде.. І тут, з відки не візьмись, прибігає захеканий Андрій і КРИЧИТЬ: «П`ять хвилин! Дайте мені 5 хвилин» Ми не знаю звідки і як, але за 5 хвилин на вулиці ми танцювали наш перший танець під яскраве кольорове освітлення. Ні друзі, це не магія – це Погорілко Бенд!»

31 серпня 2019 року
Орест і Олеся

Дуже крута атмосфера, класний звук, сучасний репертуар!

Надзвичайно вдячні Погорілко Бенд за проведення нашого польсько-українського весілля! Дуже крута атмосфера, класний звук, сучасний репертуар! Весілля Андрій вів на двох мовах. Розказував польською всі наші традиції. Гості з Польщі були у захваті, танцювали до самого ранку. Повністю за все подбав Андрій, ми нічим не переймались! Дякуємо Вам!!!!!

Юлія і Marcin
30 серпня 2019 року

Що важливіше – олівє і ресторан, чи музика і тамада?

Ми переконались, що найважливіше в тому, щоб весілля пройшо драйвово – це музика і тамада. З самого початку нашого спілкування та обговорення деталей я відчував впевненість та спокій в тому, що вони супер-професіонали своєї справи, і я можу не переживати про музику і конкурси взагалі. Все було під контролем Андрія. Дуже смішні та, що не менш важливо – адекватні конкурси, хороша різнобарвна музика та хватський гонор Андрія 🙂 зробили весілля прекрасним.

Я особисто підходив практично до кожного гостя, на наступний день весілля, і всі, реально всі, говорили приблизно так “Музиканти канєшно вчора круті були, Юля так гарно співала, а Андрій, і на скрипці і на гітарі. Скільки таке добро коштувало?”

Моя єдина рекомендація – не треба економити на музиці. Зекономте краще на ресторані, іжі чи ще чомусь, але не на музиці. Бо настрій та загальна атмосфера не замінить вам жодне олівє.

Ми дуже раді що познайомились з Андрієм та Юлею. І з великим задоволення рекомендуємо вам цей чудовий гурт!

1 червня 2019 р.
Вікторія і Іван

Сказати, що ми задоволені, це не сказати нічого…

Чи могли б ми мріяти про краще весілля? Напевно, ні!

Сказати, що ми задоволені, це не сказати нічого.

Ми дуже раді !!!

Коли за три дні до весілля ми сказали, що перший танець хочемо танцювати під „Rzuć to wszystko co złe” Збігнєва Водецького, для них не становило жодної проблеми. Вони вивчили пісню за два дні, і в суботу ця пісня звучала “наживо”.

Андрій і його команда добре знають, коли почати забаву, коли найкраще зробити фотосесію, коли розрізати торт, коли співати з гостями між столами (чудово адаптуються до гостей), коли знімати вельон і т.д. Після всієї забави Андрій стає Ді-джеєм і свято триває на всіх парах далі.

Гості були настільки в захваті, що хотіли повтору, і що ми повинні зробити ще одне весілля, де мають грати ПогорілКо-Бенд ?.

І я чесно скажу вам, що на весіллі ніщо не так важливо, як гарна музика! Ми це точно знаємо, і для цього ми поставили на Погорілків, і не шкодували ані хвилі.

Дуже дуже рекомендуємо !!!

Гжегож i Оля
15 вересня 2018 р.

Андрій та його Погорілко-Бенд – це гарантія супер забави!

Справді, взявши Андрія та його колектив, вам не доведеться турбуватися про якість весільного прийняття!

Андрій – ідеальний тамада, який може зробити так, що кожен буде файно бавитися. Наші гості були зачаровані! Дійсно як рівнем забав, прекрасним вокалом Андрія і його солістки, а також музикою ансамблю. Це не буде перебільшенням, якщо я скажу, що завдяки Андрію та його команді відбулася справжня інтеграція між поляками та українцями, і це завдяки Андрію. Коли ми готувалися до весілля, ми дивилися багато груп. І з чистим серцем я можу сказати, що ми не могли вибрати ніж, ніж Погорілко-Бенд!

Я дійсно рекомендую їх від щирого серця. І так жартома скажу, якщо би я робив наступне весілля, я б знову вибрав Андрія і Погорілко-Бенд !!!

Роксолана і Конрад
5 серпня 2018 року

Мрії здійснюються, або Як чекати на своїх музикантів 7 років…

Наприкінці 2011го року я була на весіллі, де музикували Погорілко-Бенд. Мушу сказати, що на весіллях і до того, і після того я була часто і майже щоразу в ролі дружки, тому з музикантами доводились багато спілкуватись. Тоді я була приємно здивована: вже на той час у них був тільки україномовний і англомовний репертуар, жодних вульганих конкурсів чи жартів. Це було інтелігентно! І вже тоді, ще не знаючи за кого вийду заміж, я хотіла, щоб в день весілля зі мною були Погорілко-Бенд. Влітку 2017го виходила заміж сестра мого майбутнього чоловіка, і я порекомендувала музикантів їм. Це було українсько-італійське весілля, де всім дуже сподобався музичний супровід. А в травні 2018го вже була наша черга.

Я не знаю, що робить їх особливими. Можливо, справа в харизмі, яка або є, або немає, але якщо вона є, то такі люди особливі. Можливо, багаторічний досвід і вміння відчути людей, настрій. Можливо, відсутність зірковості, якою часто страждають ведучі. Можливо, здатність відчути момент, коли потрібно взяти ініціативу на себе, сказати декілька фраз, які міняють хід забави. А може, це просто наші люди, з якими ми б могли не тільки бавитись на весіллі, але й пити каву і говорити про життя.

Вже на самому святі ми для себе з’ясували, що Андрій ще і організатор. Він вирішував питання, які, як нам здавалось, не входять в коло його обов’язків. Пригадую, як до мене підійшла дитячий аніматор і попросила для неї і дітей столик в залі, щоб малювати. Доки я думала, з-за спини з’явився Андрій зі словами: “Зі столиками – це до мене”. І залишив мене насолоджуватись святом!

Дякуємо! Безперечно, наше свято відбулось би й без Вас, але воно було б іншим, не таким “атмосферним” і “настроєвим”, як казали нам гості ?. Тепер ми думаємо, щоб таке святкувати, щоб ще раз запросити Погорілко-Бенд. Мабуть, якусь річницю. І може, швидше, ніж через 7 років ?.

Надія і Юра.
6 травня 2018 р.

3/4 фаршированої риби і холодцю… залишилось!

Погорілко-Бенд, дякуємо! Хоч жодне “дякую” не вмістить всіх емоцій які ми отримали від свого ж весілля, ми їх навіть в один відгук вкласти не можемо :))

Марта: Я від самого початку не мала жодного сумніву в тому, кого замовляти музиками на наше весілля, а після забави ще раз запевнилась, що вибір був стовідсотково правильний. І ми, і наші гості, “танцювали так, що було слизько”, співали від душі, сміялись до сліз, насолоджувались кожною хвилиною, і все завдяки грамотній роботі “Погорілко-бенд”. Після весілля кожен мав позитивний коментар про музику. Дружка стоптала мешти наніц, я свої скинула і чуть не забула в залі. А друзі казали, що то було найкраще весілля, на якому вони коли-небудь були!

Андрій: Останній раз я так відривався на фестивалі «Підкамінь», коли мені було 19 років! В 1й годині ночі боліли ноги і спина, але свято набрало таких обертів, що неможливо було зупинитись! Андрій крутий музикант, чудовий ведучий і менеджер! Якшо у вас Погорілко, то ніякого весільного організатора вам не потрібно! Він порадить саме те, що вам треба! 3/4 фаршированої риби і холодцю, які Він рекомендував не замовляти, залишилось! А від закусок, якими всіх пригощали (за його рекомендацією! :)) поки тривав довгий процес привітання молодят, всі гості були в захваті!

Бажаємо тобі здоров”я, щастя і адекватних клієнтів, які замовляють Гігу в 2й ночі)))))) п.с. Балабан рулить!

12 травня 2018 р.
Марта і Андрій

Забава вразила як українських, так і німецьких гостей…

Хороший ведучий та музиканти є запорукою успіху весільної забави. У морі існуючих пропозицій на ринку справді нелегко зробити вдалий вибір. Тому ми довірилися рекомендаціям друзів і обрали Андрія і ПогорілКо-Бенд. Вони супроводжували нас у такий важливий для нас день. Всього за одну розмову по скайпу і одну зустріч ми узгодили всі організиційні моменти. Андрій допомагав нам також у інших організаційних питаннях, які виходили за межі музикального супроводу.

Наше весілля пройшло чудово, забава вразила як українських так і німецьких гостей. ПогорілКо-Бенд має одну надзвичайну особливість – прекрасно вічувати гостей і вдало підбирати музику! Андрій був на весіллі нелише в ролі музиканта, але і ведучого, вів весілля українською та англійською мовами, проводив конкурси і розважав гостей, займався таймінгом забави, координацією з рестораном і вирішенням всіх спонтанних питань під час свята! Андрій є справжнім талантом! Ми дуже вдячні Андрієві та ПогорілКо-Бенд за таку чудову весільну забаву і рекомендуємо їх, як справжніх професіоналів своєї справи.

Богдана і Томас
5 листопада 2017 р.

Дякуємо за чудовий вечір, який Ви провели з нами…

Андрію, доброго вечора! Сьогодні рівно рік від нашого весілля! Пам’ятаєте коли випав раптово сніг? Сергій і я дуже Вам дякуємо за чудовий вечір, який Ви провели з нами. Ви нам допомогли організувати наше свято і щоб цей день залишився не лише приємним спогадом, а справжнім святом для нас та наших гостей.

Щиро дякуємо Вам! Щастя, любові, натхнення та міцного Вам здоров’я!

З найкращими побажаннями,

Сергій та Соломія
12 листопада 2016

Дякую, що то було так круто…

Маю визнати, що ми вибирали дату весілля спеціально під Погорілко Бенд. Побачили їхні вільні дати і це скоротило час на підготовку лише до одного місяця. Але Андрій протягом того місяця давав нам свої поради в організації і все вийшло кльово.

Я рада, що саме Андрій був на нашому святі, бо саме таких світлих людей в той день хотілося мати навколо. Він врятував нас в момент страху перед першим танцем. Нам було дууже страшно, але Андрієве “мені хореографії не тре.. тільки Ваші посмішки” – і все вийшло. Потім було ще кілька форсмажорів, але Андрій все вирулив, і ніхто нічого не помітив. Він рятував, коли все здавалося валиться.

В Андрія прекрасна координація з кухнею. І з людьми яких бачить вперше він стає ледь не родиною. Ми отримали дууже багато захоплених коментарів від родичів, і всі казали, що весілля було дуже європейське завдяки музикантам.

Дякую, що то було так круто!

Софія і Ігор.
28 жовтня 2017 р.

Гарно проводити свято це у них в крові…

 

Дякуємо “Погорілко Бенд” за чудову музику і створення надсвяткового настрою для всіх присутніх на весіллі: починаючи від нас – молодят, гостей, закінчуючи офіціантами, фотографом та гостями з весілля, що проводилось поруч.

Андрій і його “банда” мають чудовий репертуар, який вдовольнить і смаки, і вуха, і ноги навіть найвибагливіших гостей. Задоволеною була і молодь, на чудових емоціях залишилася і т.зв. “стара кавалєрка”. В прольоті в нас на весіллі залишилася лише російська попса. Тому, додаткова подяка музикантам за відсутність “узкава язика” на нашому святі.

ПогорілкоБенд чудово вловлювали настрої гостей та вміло направляли їх в потрібному напрямку, не даючи нікому засумувати. Вони вміло проводили забави, водночас, гості мали час і поїсти, і випити, і потанцювати, і витримати фізично заданий темп весілля. Конкурси, мусимо відмітити, веселі, не вульгарні, оригінальні і кожен з них був на своєму часі )).

Гарно проводити свято це у них в крові. Музиканти, які справді чудово грають, тамада, який вміє завести публіку, скрипка, яка не ріже вуха, драйвовий DJ-set і чітка організація часу.

Щиро дякуємо за створені емоції! Це було ЩОСЬ!

Леся і Богдан
15 жовтня 2017 р.

Найкраще весілля, на якому ми, наречені, коли-небудь були присутні – це наше весілля…

Коли перечитуєш сайт “Погорілків”, на хвилину замислюєшся, чи вони дійсно роблять все та такому високому рівні. В певній мірі, навіть, страшно так “ризикувати”, адже не може бути все так добре! Але із самої першої зустрічі з Андрієм розумієш, що він – професіонал своєї справи, тому ми були повністю спокійними за музичне і розважальне оформлення нашого свята.Особливо ми хочемо подякувати за музичну підбірку (ніякої російської попси – тільки якісна українська та англійська музика) і врахування наших особистих побажань. Ще довго після весілля отримували прекрасні відгуки про наших музик від гостей.

Це просто неймовірно усвідомлювати, що найкраще весілля, на якому ми, наречені, коли-небудь були присутні – це наше весілля. А левову частку “провини” через це мають (вже) наші любі “Погорілки”.

Хочемо побажати “Погорілко бенд” натхнення, процвітання і безперервний потік вдячних клієнтів!!!

Дякуємо вам безмежно!

Ірина і Костін
5 серпня 2017 р.

Allegro, spontaneo e al tempo stesso speciale!

Possiamo solo lodare la Pohorilko-Band perché Andrij e Julia se lo meritano davvero! In
primo luogo, ottimo repertorio musicale, in secondo luogo senso dell’umorismo spontaneo ed educato (senza scherzi volgari o concorsi banali), in terzo luogo, la facilità che Andrij ha nel comunicare sia con noi e i nostri genitori, sia con gli ospiti. Nella preparazione delle nostre nozze la scelta dei musicisti e dell’animatore è stata molto importante, perché essendo noi una coppia internazionale alle nozze sarebbero stati presenti ospiti sia dall’Ucraina, sia dall’Italia. Molto utile è stato anche incontrarsi prima della cerimonia. Infatti, Andrij ci ha dato molti validi consigli e abbiamo concordato con lui tutte le questioni organizzative.

Non sappiamo come esprimerci esattamente, ma Andrij è capace di organizzare così
spontaneamente sia la festa, sia la parte ufficiale d’obbligo alle nozze, senza che sposi e genitori stiano in ansia. Tutto si svolge con leggerezza e allegria. Forse il segreto di Andrij consiste nel sentire l’umore del pubblico e nel capirne le attese. Per questo gli ospiti si sono espressi con entusiasmo a proposito di Andrij, chiedendoci come lo abbiamo trovato, e hanno detto che il tempo è passato in un baleno. Agli ospiti italiani è rimasta un’ottima impressione del modo in cui si svolgono le nozze in Ucraina. Anche noi crediamo di aver fatto centro con il gruppo di musicisti e l’animazione di Pohorilko-Band.

Ringraziamo ancora Andrij per il divertimento e l’aiuto datoci affinché la nostra festa
riuscisse così come ce l’eravamo immaginata, una festa che gli ospiti ricorderanno ancora a lungo e caldamente. In bocca al lupo e tanto lavoro!

Iryna e Andrea
29 luglio 2017

Весело, невимушено та одночасно вишукано!

У підготовці до нашого весілля вибір музикантів та ведучого був дуже важливим, тому
що наша пара інтернаціональна і на весіллі були гості і з України, і з Італії. Вже при розмові по телефону відчувалося, що Андрій «наш» ведучий, тим більше, що Андрій може вести весілля і англійською мовою. Дуже цінними були наші з Андрієм зустрічі перед весіллям – ми почули багато корисних порад та узгодили всі організаційні питання.

Тепер наша черга хвалити Погорілко-Бенд, бо Андрій з Юлею того заслуговують! По-
перше, класний репертуар, по-друге, невимушений та вихований гумор (ніяких вульгарних жартів чи «пошлих» конкурсів), по-третє, легкість ведучого в спілкуванні і з нами, і знашими батьками, і з гостями. Не знаємо, чи точно опишемо, але Андрій вміє так якось невимушено організувати і необхідну на весіллі офіційну частину (не заставляючи переживати ні батьків, ні молодят ), і саму забаву – все відбувається якось так легко і весело.

Мабуть, секрет Андрія в тому, що він вміє тонко відчути дух публіки і розуміє, чого вона очікує. Тому гості із захопленням відгукувались про ведучого, питались нас, де ми знайшли такого класного тамаду, казали, що на весіллі час їм пролетів як одна година, а в гостей з Італії залишилось дуже гарне перше враження від весілля в Україні. Ну і ми теж відчули, що з командою музикантів та тамади потрапили «в яблучко» :).

Ще раз дякуємо Андрію за суперову забаву і допомогу в створенні нашого свята таким,
яким ми хотіли його бачити і про яке довго з теплотою згадуватимуть наші гості! Успіхів
тобі і багато роботи!

Ірина та Андреа
29 липня 2017 року

Найважливіший, на нашу думку, плюс: це тонка здатність Андрія відчувати аудиторію…

Ми з самого початку керувались думкою, що ведучий та музика – це найважливіше на весіллі. Ні їжа, ні флористика, ні оформлення, ні навіть плаття нареченої не відкладаються в пам’яті настільки, як сама атмосфера весілля, яку задають якраз ведучий та музиканти. І ми не прогадали, обравши для цієї місії «Погорілко Бенд». Лаконічно пояснюємо чому.

1. Андрій Погорілко ідеально поєднує в собі роль ведучого та соліста.

2. Репертуар гурту – чудовий. Грають якісну музику, яка сподобається будь-якій категорії гостей.

3. В ході попередніх зустрічей з Андрієм Ви отримаєте відповіді та поради щодо багатьох аспектів весілля, так як він вже «з’їв собаку» в цім ділі і охоче ділиться досвідом.

4. «Погорілко Бенд» – це відсутність недолугих жартів та вульгарних конкурсів. Водночас, на весіллі було весело і цікаво всім – від малого до великого. Ніхто з гостей не нудився і не сумував.

5. І найважливіший, на нашу думку, плюс: це тонка здатність Андрія відчувати аудиторію. Моментально пристосовується до «потреб» гостей і в плані музики, і в плані забав. Ви не проговорюєте з ним наперед похвилинний сценарій свята, тим не менш, в результаті на самому весіллі я, як наречена, не хвилювалась ні за що!

Вірите, найчастіше питання, яке ми чули від гостей після весілля, – це «ДЕ ВИ ЗНАЙШЛИ ТАКОГО ВЕДУЧОГО?» І купу компліментів на адресу Андрія☺

Отож, дякуємо Вам ще раз! І маємо надію, зустрінемось ще на якомусь святі!

12 серпня 2017р.
Христя та Володя

Погорілко Бенд це вже бренд та синонім доброї музики на весіллі…

Серед усього різноманіття музикантів, які пропонують свої послуги для головного свята життя, згубитись дуже легко. Численні пропозиції, якими переповнені сайти для тих, хто готується до весілля, можуть досить легко ввести в оману. Як наслідок – зіпсоване свято та сором для родини.
Ми були позбавлені цієї небезпеки, бо вже від початку наш вибір був за ними – Погорілко Бенд. Маючи можливість ще до весілля пересвідчитись у їхньому професійному підході до справи якою вони займаються, ми були впевнені – вони це саме ті, хто нам потрібні для нашого весілля.

Є кілька речей, які суттєво відрізняють Погорілко Бенд від інших.

По перше, Ваше свято – їхнє свято і вони відчувають за це повну відповідальність. Це проявляється не лише під час самого торжества, але й під час приготування. Андрій нам дав чимало цінних, взятих з власного досвіду порад, які інколи виходили далеко за межі його музичної діяльності. Підтвердження авторитету Андрія у цих питаннях – нещодавня публікація його весільного досвіду у книзі «Весільний порадник».

По друге, Погорілко Бенд творить атмосферу свята і ця атмосфера вас приємно дивує.
Вони не змусять ані Вас, ані Ваших гостей почуватись незручно у будь-який весільний момент . Ані двозначних жартів, ані низькопробної музики у їхньому репертуарі немає. Є лише добра, якісна музика, веселі жарти та чудові конкурси. Вам не доведеться сумувати, бо Погорілко Бенд відчуває чого прагнуть гості і у їхньому репертуарі знайдуться пісні для найвибагливішого музичного гурмана.

По третє, Погорілко Бенд це вже бренд та синонім доброї музики на весіллі.
Після нашого весілля чимало людей відверто виявляли своє захоплення цими музикантами. Враження які вони залишають – лише найкращі, тому й хочеться, аби й інші, які готуються до свого весілля, теж пережили ці прекрасні моменти у супроводі Погорілко Бенд. Вони – це запорука доброго настрою на весіллі та «танців аж до рання»

Наприкінці, хотілося б ще раз подякувати Погорілко Бенд за їхню чудову роботу, світлі обличчя та прекрасні голоси.

З вдячністю згадуємо той день та Вас!
Роман та Тетяна Остап’юки
6 травня 2017 р.

Культурно, цікаво та шалено весело…

yulja_petroМи б і справді дуже хотіли подякувати ведучому Андрію та його напарниці Юлі :). Справа у тому, що власне я була категорично проти “тамади”. На тих весіллях, де була я, вони справляли дуже страшне враження.

Погорілків можна справді назвати словом “ведучий”. Кожен гість, що був присутній на весіллі, підходив до нас і казав, що кращого весілля не бачили :). Культурно, цікаво та шалено весело. Я так багато не сміялась вже давно :). Мій, тепер вже, чоловік, казав, що Погорілки – це втілення того, що називають ідеальним для будь-якого віку та смаку. Їх не було ні забагато, ні замало. Їх було саме так, як потрібно.

Професійно та на довгу пам’ять. Дуже вдячна сім’я Лосяків)))

Юля і Петро
15 жовтня 2016 р.

Ніякої надмірної нав’язливості, пафосу чи ще чогось

volodja_iraОсь і настав час нам залишити свій відгук для наших,тепер улюблених, Погорілко Бенд. Не будемо лукавити, вибрати музикантів нам було не просто, адже їх зараз не мало. Передивилися купу варіантів, було мега багато сумнівів. Проте коли дивишся ролики з Андрієм, він одразу підкупляє своєю життєрадісністю та простотою.

Зустрічі з Андрієм окрема тема. Він дав нам купу порад. Що робити, чого не робити. Простий в спілкуванні, якщо сумніваєтесь, обов’язково застріньтесь з Андрієм і всі сумніви пройдуть.

А далі тільки позитив, Андрій врахував всі наші побажання,з моменту коли ми зайшли в зал, і до останнього гостя, я ні на секунду не хвилювався, що щось піде не по плану. Для прикладу, гості не хотіли сідати за столи, настільки було весело і класно. Репертуар супер, конкурси супер.

Ніякої надмірної нав’язливості, пафосу чи ще чогось не було)

Сказати що ми задоволені це нічого не сказати. Ми щасливі, що вибрали саме таких музикантів і ведучого. Усім радимо!!!

Володя і Іра
18 вересня 2016 р.

Різноманітний репертуар, вікритість на нові твори та ідеї, легкість в обговорені та креативність

hannusja_michalДорогий Андрій та Погорілко Бенд!

Ще не встигли охолонути наші емоції від весілля і ми ще досі танцюмо у снах на нашому весіллі. Та хочемо Вам від нашої молодої сім’ї подякувати за нейморвірну атмосферу нашого свята. Як Ви знаєте, ми настільки хотіли, щоб саме ваш гурт грав на нашому весіллі, що перенесли дату весілля на тиждень пізніше, тільки щоб Ви могли приїхати в Чернівці.

Від першої розмови з Андрієм ми були впевнені, що наше святкування буде в руках професіоналів. Різноманітний репертуар, вікритість на нові твори та ідеї, легкість в обговорені та креативність Андрія дали нам зрозуміти, що варто було чекати саме на цих музик. Особлива подяка Андрію, що вмів ділитись з нами мікрофоном 🙂 Ми відчували командний дух і підтримку наших візій. Андрій не лише талановитий музикант та веселий тамада, а також і поліглот. Він вміло міг вести програму одразу українською та польською мовами. Навіть присутність мексиканців на весіллі не могла вивести його з рівноваги, Андрій міг швидко перейти і на англійську мову.

Програма весілля була настільки насиченою, що гості не встигали навіть вийти на перекур. Мене покорило те, що гурт спеціально для нас перед весіллям вивчив пісні, які нам дуже подобались. Гості були в захопленні від того, що музики не оминули жодний стіл і могли поспівати гуртом. Як іноземні так і українські весільні гості говорили ще цілий тиждень після весілля про якісну музику гурту та чудові голоси солістів, які зачаровували всіх з кожною наступною піснею.

Показником вдалої забави було те, що під ранок гості не хотіли розходитись і чекали на кожну наступну пісню. Можливо Ви справді не сподівались, що танці затянуться до ранку, але під Вашу музику ми могли ще танцювати тиждень!!!
Ми з щирим серцем рекомендуєм всім майбутнім нареченим запросити Погорілко Бенд на свято і вже не турбуватись про найважливіший день в своєму житті, а насолоджуватись святом.

Дякуємо Вам за неповторний настрій і незабутні спогади про наш день.

З вітаннями, Ганнуся та Міхал!
17 вересня 2016 р.

Дякуючи Вам, поляки відкрили Україну і хочуть сюди повертатися знову і знову!

viktorija_lukaszШановні Погорілко-Бенд!

Невимовно дякуємо Вам за наше незабутнє весілля! Ви майстри своєї справи, Ви люди, які без проблем можете робити свято, в якому все йде “по плану” зовсім без плану. Я ані на мить не пошкодувала, що вибрала саме Вас!
Вже минув майже тиждень від нашого весілля, а розмов-коментарів і позитивних відгуків щодня лишень більшає.
Завдяки Вам я врешті змогла відпустити “кермо” організації і змогла просто розслабитися, відпочити, натішитися цим винятковим для мене днем.
Я до останнього переживала як ми зможемо поєднати на весіллі два народи, дві такі схожі і такі різні водночас мови, але Вам це вдалося! Всі люди, які з нами співпрацювали, ніби в один голос повторювали, що в їхній практиці такого веселого весілля ще не було, і це без перебільшення Ваша заслуга.
Низький Вам уклін за Вашу працю!
Дякуючи Вам, поляки відкрили Україну і хочуть сюди повертатися знову і знову!
Бажаю Вам багато сил, наснаги і натхнення!

P.S.: Андрію Ви неймовірно талановита людина! Скрипка оживає у Ваших руках!

Усім серцем рекомендую Вас майбутнім молодятам, які хочуть святкувати весілля на новому якісному рівні!

З повагою,
Вікторія і Лукаш
10 вересня 2016
м. Кам’янець-Подільський

Динамічно, весело, насичено…

unnamedДякуємо команді Погорілко Band за незабутню атмосферу, яку Ви створили на нашому весіллі. Завдяки Вам свято пройшло “так як треба” – динамічно, весело, насичено.Погорілко Бенд – це чудово підібраний репертуар, якісне виконання, креативність, веселі жарти та цікаві конкурси, задоволені молоді та гості:).

Окремо хочемо подякувати Андрію за його професійне ведення весілля, він чудово відчуває публіку, вміє влучно пожартувати, знає, коли краще провести конкурс, а коли потанцювати.

Усім рекомендуємо Погорілко Band як професіоналів своєї справи, які відповідально ставляться до своєї роботи та виправдають Ваші сподівання у такий особливий день.

Іван та Андріана
28.08.2016р.

Дякуємо за чудовий та веселий вечір…

Marichka_SerhijДякуємо за чудовий та веселий вечір на нашому весіллі! Нам все дуже сподобалося. Я сподіваюся , що і вам було легко та приємно з нами. Дякуємо вам! Успіхів та всього найкращого вам!!!

З повагою,
Марічка і Сергій
6 серпня 2016

Буде ліпше ніж собі плануєте!

taras_yuljaЗабава вийшла просто супер!

Щиро вдячні Андрієві і команді за файну забаву на нашому весіллі! Рекомедуємо гурт усім хто в пошуках музик. А ще, Андрій дуже професійний ведучий – веселий, цікавий і просто справжній молодець! Він просто “запалив” публіку на нашому весіллі :). Повірте, обравши “Погорілко Бенд” – будете задоволені. Ба більше, Андрій знає свою роботу, тому довіртеся йому і знайте – буде ліпше ніж собі плануєте! Перевірили самі – радимо й вам.

Тарас і Юлія
7 серпня 2016

Найкрутіші, найвеселіші, найненапряжніші і взагалі, най най най най…….музиканти))))

Yaroslav_RoksolanaПерші слова, які приходять до голови пишучи цей відгук – “ні секунди не жалію, що в нас на весіллі був саме Погорілко-Бенд!!!)))”

Підготовка до весілля не обходиться без переживання, ну дуууже вже хочеться, щоб забава вдалася))). Під час зустрічів з Андрієм всі переживання вмить кудись дівалися і ти розумієш, що тобі не варто за це “паритися”. Андрій подбає за все… Вам лише потрібно продумати все до приїзду в ресторан (навіть з цим Андрій нам допомагав, давав купу хороших порад), а далі за діло береться Погорілко-Бенд в якому ви не розчаруєтеся!!!

Надзвичайно красиво музиканти зустріли нас в ресторані. Чудова музика з живою скрипкою Андрія складали неперевершені враження. А чудово підібрані мелодії, які звучали під час застіль дозволили розслабитися кожному гостеві та насоложуватися кожною хвилиною чудового свята.

з 17:00 до 03:00 Андрій та Юля забавляли гостей на всі 100%, гості аж танцювали босі…

Андрій відчуває гостей і знає яку саме музику вони хочуть. Їжа в ресторані була смачна, але, нажаль, не все скоштували, оскільки ми тільки те й робили, що танцювали…, брали участь в класних конкурсах і відривалися на 100500%. Завдякуючи ПОГОРІЛКОВІ-БЕНДУ наше свято було неперевершеним і гості ще досі згадують:”Класні у вас музики були на весіллі, вперше бачив(ла), що так багато людей танцювали!!!”

Якщо хочете, щоб Ваше весілля запамяталося Вам та Вашим гостям як неймовірне, захоплююче, цікаве, динамічне, мелодійне свято, тоді Вам варто зателефонувати до Погорілка-Бенд)))

Погорілко-Бенд – Бенд №1 в західній Україні!!!!

P. S. Юля надзвичайно красиво співає пісню Ніни Матвієнко – Квітка-душа , радимо Вам саме під цю пісню знімати вельон!!!

P. P. S. Наша мама перед весіллям казала, що їй не подобається, як ви співаєте (в ютубі дивилася), але після весілля вона сказала, що ви самі найкрутіші, найвеселіші, найненапряжніші і взагалі, най най най най…….музиканти))))

Ярослав та Роксолана
24 липня 2016

Разом з усіма гостями (українцями і поляками ) дуже Вам дякуємо!

Pawel_i_MarijaМи хочемо Вам виразити свою величезну подяку за те,що наше весілля завдяки Вам було просто неперевершенне. Ви найкрутіший гурт, який ми зустрічали. Для нашого українсько-польського весілля ми довго шукали музиків і дуже перживали, чи все буде добре. Але нам Бог допоміг зробити найкращий вибір. Суперові музиканти, прекрасний, драйвовий тамада і просто надзвичайно хороші люди.

Андрію, особливу подяку ми висловлюємо Вам. Ви дуже талановита людина. Ми дуже раді що саме Ваш гурт був на нашому весілі.  Це було незабутнє свято. Ви подарували нам казку. Всі в захваті від Вас.

Разом з усіма гостями (українцями і поляками ) дуже Вам дякуємо!

Марія та Павел
23 липня 2016 року

Вишуканість, елегантність і море позитиву!

Zoriana_BogdanВсі гості весілля від найменших до найстарших були у захваті від вас! Чудова музика, прекрасна забава, вишуканість, елегантність і море позитиву! Ви подарували нам незабутнє свято, а ваші поради і підтримка спростили в сотні разів клопоти пов’язані з приготуванням!

Зоряна і Богдан
16 липня 2016 р.

І атмосфера, і репертуар, і стильність у виконанні! Все було на висоті!!!

Natalia_TarasДоброго дня!?Андрію та Юля, щиро дякуємо Вам що розділили з нами один з найкращих днів у житті!!!:)

Ми ретельно підходили до підбору підрядників та переймалися за вибір музикантів, адже саме від них йде святкова атмосфера та хороший настрій на весіллі! Проте…?вже після першої зустрічі з Андрієм, усі переживання відпали!:)

Андрію, Ви надзвичайно позитивна, ввічлива та  щира людина!:) І якщо інші обирали Ваш гурт, можливо, через хороші відгуки, чи поради, то ми лише натрапила на відео де Ви співаєте пісню “Ой на горі два дубки” співаєте на всі 1000% викладаючись, це справило неабияке враження, стало зрозуміло, що Ви надзвичайно захоплюється своєю справою!??Більше жодної хвилини ми не переживали за вибір музикантів!???

І нарешті прийшов цей день!!! В передвесільних клопотах, ми так і не знайшли часу узгодити сценарій весілля та віддали все у Ваші руки!!! ? ООО!!! Андрію та Юля, Ви були просто СУПЕР! Юля, у вас чудовий голос!!!??Андрію, як тонко Ви відчуваєте публіку!!!??Ви надзвичайно талановиті!?І атмосфера, і репертуар, і стильність у виконанні! Все було на висоті!!!???

Де хто з гостей  говорив, що бувало, чекаєш на весіллі  зняття вельона та й закінчення забави:), та як Ви бачили:), ніхто і не думав розходитися!:)? ???Ми щиро захоплюємось Вами:) Дякуємо також, за озвучування виїзної церемоніі, повірте:), ми точно оцінили Вашу гру на скрипці!!!

Чекаємо нових зустрічей!!!???

Наталя і Тарас
26 червня 2016 р.

Якщо б я женився, то брав би тільки ПогорілКо-Бенд …

Borys_GudzjakСьогодні, у час пластикового ерзацу і синтетичного шуму, радісний етнічний драйв банди Погорілків наповнює автентичним пульсом і чистим звуком кожну нашу вечірку в УКУ. Так просто, і здавалося б скромно, але водночас так розкішно і багатогранно грають та звучать молоді музиканти. З першого акорду стає зрозуміло, що разом з ними всім буде добре.

Якщо б я женився, то брав би тільки ПогорілКо-Бенд 🙂

Владика Борис Ґудзяк
Президент Українського католицького університету, єпископ Паризької єпархії святого Володимира Великого УГКЦ.

Ми не відтанцювали, а відскакали весь час…

Anna_NazarМузИки на наше весілля – це, мабуть, був найважчий вибір з поміж усіх, які прийшлось робити в часі підготовки до забави. Весільне плаття і то легше вибралося. Дякуємо нашій товаришці за пораду, яка хотіла “ПогорілКо-Бенд” на своє весілля (але дата була зайнята) – нам пощастило! Було вільно на наше свято! Перед тим як обрати Андрія ми з чоловіком передивилися УСЕ (!!!) можливе відео в мережі із забав не зважаючи на різну якість і таки оприділилися! Весіллю з “ПогорілКо-Бенд” бути!

Зустілися з Андрієм, який спокійно сказав: “Про забаву не думайте – то мої проблеми і моя робота”. Питали про конкурси і почули відповідь, що: “Я зрозумію, що буде краще для Вашої публіки, як її побачу”. Було страшно замовляти кота в мішку, але ми наважилися.

Відверто, ми не відтанцювали, а відскакали весь час весілля не переживаючи, що страви виносять рано/пізно, що не будемо знати коли буде перший шлюбний танець, коли треба розрізати торт і т.д. У нас на забаві були зайняті всі: спільно старше і молодше покоління співало весільних традиційних пісень під гітару (було дуже душевно, справді!), у нас в конкурсах були задіяні навіть ті, які на моїй пам’яті завжди були “серйозними дядьками”.

Було весело! Організація свята була вдало логістично організована без пошлих жартів, без настирливих тостів для цьотки/вуйка/кума з обов’язковим словом – цього не було. Ще дуже сподобалося, що можна було вибирати плей-лист, який будуть виконувати на нашому весіллі. Сподобалося! Діти ковбасилися на танцполі даючи своїм батькам трохи життя на забаві, а потім почався конкурс з кульками і годину часу діти пропали з життя майструючи фігурки з них, хоча виходило щось незрозуміло що 🙂

Ми задоволені! ДУЖЕ! Нам було приємно чути хороші відгуки, що на нашій забаві було класно все організовано і неймовірно весело, а все завдяки кому? – правильно – “ПогорілКо-Бенд”! Рекомендуємо, будете задоволені!

Дякуємо.
Анна & Назар, 11 червня 2016р.

На нашому весіллі були запрошені гості не лише з різних кіл суспільства, але з різних країн…

Nazar i UljanaПеред весіллям мали кілька зустрічей з Андрієм щодо організації весільної забави.  Він легко підхоплював наші пропозиції та пропонував свої варіанти забав.  Ще до самого весілля ми мали впевненість, що за перебіг самої забави нам нема чого хвилюватися.

На нашому весіллі були запрошені гості не лише з різних кіл суспільства, але з різних країн. Андрію легко вдавалося забавляти усіх гостей. Різноманітні конкурси, відповідна музика, гнучкість Андрія на самому весілля і надзвичайне його розуміння гостей забезпечили нашому весіллю радісну атмосферу і дозволили нам самим забавлятися аж до ранку.

Назар та Уляна.
28 травня 2016 р.

Окрема подяка за «Іво Бобул» і «Молодець»…

Igo_IraЩиро дякуємо Вам, Погорілко-Бенд, за таку радісну і невимушену атмосферу, яка панувала на нашому весіллі!

Дякуємо Андрію, що радо зустрічався з нами протягом всієї підготовки і врахував усі наші побажання щодо музики та розваг, за його професійність і позитивний настрій, а також за те, що давав цінні поради й у інших питаннях, які не зовсім стосуються музичного оформлення, проте яких ми мало не оминули увагою. Досі отримуємо компліменти про таких хороших музикантів на весіллі. І про конкурси, і про розваги під час застілля, і про саму музику.

Танцювали всі: молодь, діти та й навіть «старша кавалєрка», яка дуже активно брала участь у всіх конкурсах. Та що там казати, якщо й навіть наш 85-літній дідусь не зміг всидіти за столом і почав з усіма танцювати! Тому, наречені, якщо у Вас ще й досі є хоч найменші сумніви, не вагайтесь! Обравши Погорілко-Бенд, Ви з впевненістю можете чекати чудового настрою протягом усього Вашого вечора та незабутніх спогадів від забави на Вашому весіллі!

P.S.: Окрема подяка за «Іво Бобул» і «Молодець», тепер коли чуємо ці пісні, одразу ж згадуємо весілля, як ми там «не стояли», а жваво «стрибали» 🙂

Ігор та Іра
14 жовтня 2015 року

Ви вмієте створювати чудову атмосферу і підтримувати гостей в гарному тонусі…

Hrystja«Привіт! Поки свіжі емоції – хочу поділитися враженнями про вчорашню забаву!

Є міні-передісторія. Коли наші молодята почали займатися організацією весілля, то відповідно почали збирати відгуки і рекомендації по всіх найважливіших пунктах (ресторан, музика, тамада, фотограф і т.д :). Саме про вас чула бомбезні відгуки від Макса Баландюха, і повіривши йому на чесне слово кинула ваш сайт нашій нареченій :))) Але… наша наречена була дуже завантажена іншими справами, тому моя пропозиція лишилася поза увагою 🙁

Уяви моє здивування, коли прийшовши в зал, побачила саме вас! Мені було внутрішньо тааааак приємно! Я на 100% впевнена, що на вибір Погорілко-Бенд я ніяк не повпливала. Але все одно вийшло по моєму!!! Я дуже рада, що побачила вас в роботі і тепер повністю можу підтвердити всі хороші слова у вашу сторону.

Вечір пройшов на ура, надзвичайно позитивні емоції залишилися! Ви вмієте створювати чудову атмосферу і підтримувати гостей в гарному тонусі. Ото тепер хочу вас побачити в повному складі :)))

Успіхів, ще більше популярності і гарних замовлень!
P.S. Я та дружка, що букет зловила 🙂
P.P.S. Тепер ви винні Максу гарну рекламу

дружка Христя
12 жовтня 2015 р.

Не бійтеся довірити їм свою забаву – повірте – Ви не пошкодуєте!!!

Vlad_NastiaПодяка Андрію Погорілку та його колективу!

Декілька тижнів тому ми святкували наше весілля. До заходу підходили відповідально та, як і всі молоді, хотіли, щоб все було ідеально. А, оскільки, ведучий та музика – це основне на святі (без хорошого тамади та влучної музики гості нудьгуватимуть), то до вибору цього підійшли, мабуть, найвідповідальніше зі всього.

Ми довго шукали-обирали-переглядали-слухали-шукали відгуки, і ось – знайшли ???? – це ПОГОРІЛКО-БЕНД!!! На нашу думку – це ті люди, які зробили наше свято ідеальним????!!! Без зверхньості, стандартного (нудного,нецікавого, заїждженого)сценарію. Вони взяли всю аудиторію своєю простотою та індивідуальним підходом!!! У нас на святі брали участь у конскурсах і танцювали навіть ті гості, які НІКОЛИ, ні на яких забавах цього НЕ роблять!!! Від усіх (до єдиного) гостей ВИ, як бенд отримали лише СУПЕР схвальні відгуки про свою роботу.

Хочемо подякувати Вашому колективу????!!! ВСІМ МОЛОДЯТАМ щиро радимо ПОГОРІЛКО-БЕНД, адже це люди, які індивідуально підходять до кожної пари молодих та їхніх гостей!!! І їм це вдається на 100% !!!

Не бійтеся довірити їм свою забаву – повірте – Ви не пошкодуєте!!! Будете задоволені усі на 10000000000% ????????????????!!!!!

Настя і Влад
4 жовтня 2015 р.

Ви заслуговуєте пам’ятник в центрі Львова…

Hrystyna_IvanДякую Погорілко Бенд. Андрію, зі слів моїх гостей, Ви заслуговуєте пам’ятник в центрі Львова як найкращий ведучий, координатор, музикант і чудова людина (Милашка) smile emoticon.

Христя і Іван
20 вересня 2015 р.

І знаєте це було настільки романтично і ніжно…

Sofia_i_PavloМи хочемо щиро подякувати Андрію та Юлі за таку чудову і веселу атмосферу на нашому весіллі.

Підбір музикантів для нас було одним із найпростіших завдань під час організації весілля! Погорілко-Бенд був першим гуртом до якого ми звернулися, ну звісно перше ми перечитали багато позитивних відгуків від молодят, які просто були у захваті, а ще цей гурт нам порадила сестра чоловіка, яка розповідала як весело і класно вони проводять весілля. Ми вирішили зустрітися з Андрієм, щоб обговорити деталі і щоб вживу послухати як він співає.

Співає він просто чудово, а ще прекрасно володіє скрипкою, нам ця гра на скрипці настільки сподобалася, що ми вирішили наш перший танець танцювати саме під неї. І знаєте це було настільки романтично і ніжно, що всі були просто в захваті! Також Андрій дав нам багато практичних порад для проведення нашого весільного дня. І після нашої зустрічі ми вже точно знали що вони нам підходите на всі 100%.

У день весілля все було на найвищому рівні… Андрій та Юля вміло підбирали пісні, щоб всім гостям було до вподоби. Ми також були задоволені що не замовляли тамаду, а попросили Андрія щоб він проводив весілля. І він це зробив з легкістю…все було грамотно, щиро і дуже весело. Всім гостям дуже сподобалося. Всі отримали масу позитивних емоцій!

Ви є справжні професіонали своєї справи. Ще раз дякуємо Погорілко-Бенд за те що зробили наш незабутній день ще більш особливим!!!

Софія і Павло
13 вересня 2015 року

Чому Погорілко-бенд? Бо вони варті цього!

Olja_i_Andriy_12.09.2015Вперше ми почули багато позитивних відгуків про цей бенд років 5 тому. Десь через 2 роки побували на весіллі, де вони запалювали публіку. Після того ми остаточно вирішили, що тільки їх хочемо бачити на своєму весіллі!

Справжній професіоналізм Андрія проявився, коли ми попросили не повторювати конкурси з попередніх весіль, оскільки хотілося чогось свіженького. Це його не тільки не злякало, а навпаки зацікавило і пробудило творчий підхід. Музика, як завжди, була на вищому рівні, межа між тонким гумором і не тонким ні разу не стерлася, а Погорілко-бенд весь час підвищував градус насолоди від забави!

Чому Погорілко-бенд? Бо вони варті цього! Так що всіма руками і ногами рекомендуємо Погорілко-бенд, які свою планку тільки піднімають з кожним роком!

Андрій і Оля
12 вересня 2015 р.

Ми зробили правильний вибір!!!

Marija_TarasДякуємо Погорілко бенд за гарну атмосферу на весіллі. Напочатку були сумніви і страх як все пройде, чи всім сподобається весілля, музика, ведучий. Перед весіллям Андрій надавав гарні поради щодо організації. І як тільки залунала мелодія першого танцю і Андрій почав співати, ми зрозміли, що все супер!!!

Ми зробили правильний вибір!!!Вся жіноча половина була захоплена ведучим)). Якісна музика і гарний репертуар.Одним словом, не прогадаєте, обравши Погорілко бенд.

Марія і Тарас
1 серпня 2015 р.

Весілля вдалося на славу, пролетіло непомітно і яскраво…

Lesja_MykolaКоли ми починали готуватися до весілля, то вибір музикантів був одним з найперших (хороших розбирають як гарячі пиріжки), а з огляду на атмосферу весілля і настрій гостей – найголовнішим. Важливо було, аби смаки всіх вікових категорій запрошених було враховано і набір пісень був збалансованим – не забагато традиційно-весільних, достатньо сучасних, в міру швидких, повільних. Одним словом, хотілося, щоб і нам було весело, і гостям догодити.

Базуючись на відгуках і на тому, що Погорілки дуже класно забавляли студентів в дружини на випускному вечорі, вирішили зв’язатися з ними в першу чергу. Після особистої зустрічі з Андрієм всі сумніви відпали – він хороша, світла, приємна в спілкуванні людина, і професійний музикант з необмеженим репертуаром. Він також допоміг нам в організації весілля (що краще провести, коли, як організувати) своїми порадами, адже весільного досвіду в нього хоч відбавляй. Андрій також закрив питання тамади, зробивши це весело, невимушено і драйвово, а також зекономивши нам кошти на окремого ведучого.

Весілля вдалося на славу, пролетіло непомітно і яскраво. Навіть ті, хто ніколи не танцюють, практично не пропускали жодного танцю, надавали перевагу конкурсам замість «козацького» столу, посмішка не сходила з лиця всіх присутніх, всі заряджалися позитивом. І нам, і гостям хотілося ще і ще 🙂

Саме Погорілко бенд склав чи не найяскравіше враження з нашого весілля, і ми, і музиканти отримали купу похвал за атмосферу весілля. А ті наші друзі, котрі також збираються одружуватися, або твердо переконані замовити цих музик на своє весілля, або уже кусають лікті, що встигли замовити інших 🙂

Андрій та Марічка, дякуємо вам за чудове Свято!

Леся і Микола
18 Липня 2015

На нього можна покластися…

Myroslav_MarynovychУсе, написане Андрієм про себе, – правда! Гаряче це стверджую, бо, як один із проректорів УКУ, відчуваю гордість за те, що ми випустили  такого студента.

Андрій – справжній. На нього можна покластися. З ним  приємно робити одну справу. У нього прекрасна дружина, сестра, родина – всі вони виросли з доброго українського кореня.

Рекомендую Андрія і  загалом його групу кожному: не пошкодуєте!

Мирослав Маринович
Правозахисник, віце-ректор УКУ.

Розумієш, що виконання настільки неймовірне і про яке ти завжди мріяла…

Marianna_i_MichalНасправді після нашого весілля вже пройшло більш ніж півроку, але ще й досі ми чуємо від гостей про чудових музикантів, які грали на нашому весіллі. Хочемо страшенно подякувати Погорілко-Бенд за ту неймовірну та невимушену атмосферу, яку вони створили на нашому святі. Ми не належимо до тих молодих пар, які програму свого весілля спланували до деталей, проте вибравши саме Погорілко-Бенд ми не помилились – адже завдяки харизмі та професіоналізму Марічки та Андрія нам абсолютно не довелось ні про що хвилюватись.

Спочатку були певні хвилювання щодо репертуару, чи буде все нам підходити, але хвилювання були марними – підібрана музика та виконання не залишили ані нас, ані нікого з гостей байдужими – танцювали і веселились всі – від малого до старого. Поєднання щирої посмішки Андрія, чудового голосу Марічки та гра на скрипці нікого не залишили байдужими!

Ще перед весіллям Андрій нам показав запис одного з весіль, тому заздалегідь ми знали, які можуть бути забави, але на наше велике здивування, забави хоч були й ті самі, але всі гості і ми в тому числі так щиро від душі насміялись та забавлялись, як ніколи до того. Вважаю, що Андрій людина-оркестр – він був і ведучим, і музикантом, і частково організатором, адже допомагав нам і нагадував про багато моментів, які стосувались самої організації весілля.

Особливу подяку хочу висловити Андрію та Марічці за виконання пісні “Горіла сосна” – моєю мрією від давна було те, щоб знімання вельона відбулось під виконання пісні в стилі ВВ – але мушу сказати, що в Погорілко-Бенд їх перевершив – Андрій грав на гітарі та разом з Марічкою співали цю чудову пісню. Насправді виконання цієї пісні було настільки чудовим і нестандартним, що в мене аж дух перехоплювало і хотілось аж плакати від того, коли розумієш, що виконання настільки неймовірне і про яке ти завжди мріяла, що аж всі навколо не можуть стриматись і співають разом.

Всім радимо саме Погорілко0-Бенд – я переконана, що якщо Ви оберете їх – чудова забава Вам і Ваших гостям гарантована, а гості ще довго після весілля будуть згадувати, як гарно вони гуляли на Вашому святі і хвалитимуть гурт за створення цієї незабутньої атмосфери.

Маріанна і Міхал
06.06.2015 р.

Танцювальний майданчик не хотілось покидати ні на хвилину…

Yura_Olya_3Якщо ви хочете, щоб ваше весілля вибухнуло танцями та забавами, то вам до Погорілко-Бенд.

Вибір музикантів посідав ключову роль у підготовці до весілля (трохи маємо нестандартний смак до музики). Дуже вже не любимо сучасних весільних пісень і танців в одному великому колі, фе. Тим паче, що весілля доволі молодіжне. Отож почались пошуки. Чотири дні, зранку до вечора, ми переглядали відео, телефонували музикантам. Але все було не те, як то кажуть – не лягала душа. Але одного дня натрапили на Погорілко-Бенд і після розмови зрозуміли, що то наші люди, і саме вони повинні підірвати наше весілля.

Андрій і Марічка перевершили наші очікування. Прекрасне виконання, репертуар, розуміння публіки. Вони просто закохали нас і всіх наших гостей в себе. Андрія в ролі ведучого було не забагато і не замало. Гості ще довго згадували їх з ностальгією, а нам хотілось відсвяткувати весілля ще раз. Танцювальний майданчик не хотілось покидати ні на хвилину. Ці люди подарували нам море позитивних емоцій і зробили свято незабутнім, адже від музики та ведучого залежить успіх весілля, а воно було успішним на всі 200 відсотків.

Найкращі слова вдячності для вас. Довгих творчих років вам! Низький уклін і велике спасибі.

Оля та Юра
23 травня 2015 року

Навіть діти були у захваті та танцювали без зупину…

Roman_OlenkaМи дуже прискіпливо обирали музикантів для розважальної частини нашого весілля. Хотілося поєднати традиційні та сучасні мотиви, щоб усі гості були задоволені забавою. Ми опублікували запит в інтернеті та отримали безліч порад. І були вражені, що більш ніж 60% людей зазначили гурт “ПогорілКо-Бенд”! Коли ми зустрілись, щоб поговорити про майбутнє свято, то Андрій зачарував нас своєю харизмою та щирістю. На цьому наші пошуки були закінчені, і ми ні на мить не пожалкували про наш вибір. Насправді, Андрій дуже допоміг нам в самій підготовці, морально підтримував та давав корисні поради протягом двох місяців до весілля.

Зараз ми з приємністю згадуємо наш найщасливіший день і в цьому велика заслуга ПогорілКо-Бенд. Спасибі Вам велике за чудовий репертуар, особливо за Океан Ельзи та пісню для тата! А ще за чудове проведення пісочної церемонії!  Ви знайшли підхід до кожного з гостей, навіть діти були у захваті та танцювали без зупину. Ви зробили наше свято незабутнім! Чого тільки коштували цікаві конкурси, забавляння та інші веселощі. Нам дуже імпонував сам підхід до організації усього процесу. Ми заздалегідь обговорили таймінг і все йшло за планом.

Ми вдячні та щасливі, що знайшли Вас! Бажаємо Вам наснаги, творчих успіхів та натхнення, щоб і надалі приносити людям море радості!

Роман та Оленка
25 квітня 2015 року

Гості всі задоволені і згадують забаву як одну з кращих, де вони були!

MuzykaСвяткували весілля доньки 23 листопада 2014 року. Часу на підготовку було небагато. Тому як і всі батьки звичайно хвилювались. Складових проведення хорошої забави багато. Чи не найголовніше в святі музиканти і тамада! З цим нелегким завданням Андрій і Марічка справились на відмінно! Репертуар пісень конкурси жарти сприймали всі гості, незалежно від віку і соціального положення!

Важливою рисою проведення весілля гуртом Погорілко-Бенд це залучення гостей до процесу, що об`єднує і тішить присутніх. Викликає позитивні емоції і гарна українська пісня чи закордонний шлягер.

Як проходить весілля можна побачити на сайті. Гості всі задоволені і згадують забаву як одну з кращих, де вони були! За що ще раз дуже дякуєм Вам – Андрію та Марічці! І рекомендуєм!!!!

Алла та Володимир Малиновські (батьки)
23 листопада 2014 р.

Весілля один раз в житті – обирайте кращих…

Andriy_IraДякуємо Вам за відмінно проведене весілля. Із задоволенням переглядаємо відео, де Ви розважали нас і наших гостей) Чудово себе проявили як тамада, культурно і весело пройшло святкування! Весілля один раз в житті – обирайте кращих, хто допоможе Вам у створенні справжнього свята!

Як свого часу нам порекомендував “ПогорілКо Бенд” адміністратор ресторану “Панорама” Роман (йому також окрема подяка! 😉 ), а тепер і ми можемо впевнено це зробити!!!

P.S. Бажаємо Вам збільшувати “базу” коментарів вдячності від молодят і гостей!

З повагою,
Андрій та Ірина Баша
08 листопада 2014р

Є у Погорілків один мінус: шалена ностальгія за весіллям і хочеться щееееееее!!!!!!!!))))

Roman_i_Yulja_2Не можемо передати всіх емоцій, якими обдарували нас ПогорілКо-Бенд!!!

Ми довго і прискіпливо вибирали музикантів. Хотілось, щоб вони відразу і вели весілля. Врешті зупинились на Андрію і його команді.

Вибрали склад Андрій+Сестричка і Тато (для застіль). І ви знаєте, цього нам було вдосталь! Музика шалена, драйв шалений, гості задоволені і ми також в екстазі! Андрій врахував всі наші побажання по піснях, які ми хотіли чути під час танців і на фоні під час застіль.

Щодо тамадування, все також було супер! Останні два тижні до весілля ми довго і занудно доставали Андрія різними моментами, пов’язаними з конкурсами. Врешті, накупили різних подарунків-приколів для гостей і Андрій ідеально підібрав для них веселощі (звичайно, врахувавши і наші занудні побажанняJ).

Ми не пам’ятаєм такого моменту, де б гостям було скучно на нашому весіллі. Андрій в метелику просто як чарівник літав сюди-туди і розважав гостей!))) І при цьому збалансовано давав людям можливість перепочити і побенкетувати;)

Але, справедливості ради, мусим зазначити – є у Погорілків один мінус: шалена ностальгія за весіллям і хочеться щееееееее!!!!!!!!))))

Роман і Юлія
18 жовтня 2014 року

Андрій дуже тонко відчуває публіку, його не забагато і не замало…

MuzykaКоли мова зайшла про музик на наше весілля, я знала, що переслухаю всіх у Львівській області (або й далі), бо ж хотілося найкращих. Першими на зустріч пішла з Погорілками, а точніше з Андрієм. Сама собі досі дивуюся, як без прослуховування вживу, без узгодження розважальної програми, я одразу замовила їх. Напевне тому, що Андрій викликав у мене величезну довіру. А потім усі знайомі почали говорити: “Та як то ти їх не чула, та як то ти конкурси не узгодила, та ти хоч весілля собі зіпсувати”. І вже перед самим весіллям почала трохи сумніватись у правильності вибору. Але з перших хвилин весілля зрозуміла, що всьо буде гуд :))

Моя коліжанка, після забави розповідала: “Коли побачила твого тамаду (Андрія) думаю, що той скромний і тихий хлопчина думає робити із 150-людьми, але потім зрозуміла, що він крутий! Він певно і не встигав їсти, бо то співав, то людей розважав”. Від себе додам, що Андрій дуже тонко відчуває публіку, його не забагато і не замало. У нього інтелігентне почуття гумору, він дає собі раду і з дітками-непосидами, і з нав’язливими гостями (які люблять втручатися в процес, бо “знають”, як то всьо має бути). І їхній акордеоніст не лінувався співати з нашими гостями поки їм співалося (а співати у нас у родині люблять). А Марічка все то прикрасила своїм вишуканим голосом. Єдине, мені хотілося більше мелодій на скрипці, бо грає Андрій божественно!

Вдячні,
Володимир та Марія

4 жовтня 2014 р.

Андрій – це так як стара улюблена кінострічка, яку чим частіше дивишся, тим більше вона тобі подобається…

Uljana_VasylВесілля буває один раз на все життя і ми молодята вкладаємо в організацію святкуання душу. Після нашого святкування можемо на 100% сказати, що 80% успіху – це відмінна музика та грамотний і професійний підхід ведучих. Щиро вдячні “Погорілко-Бенд” за їхній талант, тому що це не просто музиканти, а професіонали своєї справи. Вони створили на нашому святі гармонію між усіма гостями. Андрій вміє так організувати вечір, що не відчувається різниця між молоддю та старшою “кавалєркою”. Підбір пісень проводився, виходячи зі смаків та уподобань публіки, доречно і вчасно проводились ігри та конкурси. Під час його роботи не відчувався “напряг”, який в деяких випадках створюють ведучі весіль.

Якщо Ви хочете, щоб Ваше весілля стало незабутнім і пройшло на вищому рівні, то довірте цю справу кавергурту “Погорілко-Бенд”.

P.S. Щиро вдячні за  незабутні хвилини нашого свята!

Уляна та Василь
20.09.2014р.

Це ті люди, які зроблять ваш особливий день незабутнім…

Roman_i_VitaМи довго думали над вибором музикантів і тамади, адже від цих людей залежить 90% успіху весілля. Переглянувши декілька відео гурту Погорілко-Бенд, ми вирішили зустрітись з Андрієм. Коли ми почали розмовляти, то одразу зрозуміли, що Андрій – справжній професіонал своєї справи і що саме цей бенд буде на нашому весіллі. Забава вдалася завдяки Андрієві та його команді. Це талановиті музиканти, які задовольняють смак кожного гостя, виконуючи як українські польки, так і найсучасніші закордонні хіти. Крім того, Андрій був нашим тамадою і вміло поєднав дві ролі.

Отже, якщо ви НЕ хочете, щоб на вашому весіллі були стандартні конкурси з качалкою, танець з віником і т.д., то запросіть на своє свято Погорілко-Бенд. Це ті люди, які зроблять ваш особливий день незабутнім, і всі гості залишаться задоволеними.

P.S. Крім того, що Андрій талановитий музикант і тамада, він ще й просто чудова людина.

Роман та Віта 
13 вересня 2014

Андрій надавав нам багато порад щодо організації свята які нам дуже допомогли…

Yura_i_OlyaОсь тільки минуло наше весілля і ми вирішили написати відгук про колектив який був  справжньою окрасою нашого свята, про Погорілко-Бенд.

Пошук музикантів для нашого весілля ми розпочали ще за рік до весілля. Відразу вирішили що музиканти також мають вести весілля, тому що у цьому випадку не буде незлагодженості між тамадою та музикантами, та і вартість, що є важливою в наш час, вийде меншою. Пошук інформації про музикантів ми почали з перегляду форумів та відгуків, і переглянувши багато колективів ми зустріли Андрія з Погорілко-Бенд.

Вже після першої зустрічі ми припинили пошуки і вирішили зупинитись на цьому колективі. Під час підготовки до весілля Андрій надавав нам багато порад в організації свята які нам дуже допомогли. Музичний супровід весілля був чудовий, пісні у виконанні Андрія та Марічки не залишали гостей на місцях. Репертуаром були задоволені всі гості. Особливого шарму в звучання пісень додавала гра Андрія на скрипці.

Окремо хочеться відзначити ведення весілля, таких веселих та оригінальних конкурсів які запропонували Погорілко-Бенд ми не зустрічали ще на жодному весіллі. Дякуючи колективу весілля пролетіло як одна швидка, але чудова мить.

Дякую Вам за чудове проведення весілля та залишені прекрасні спогади про цей день. Надіюсь що зустрінемось ще не на одному весілля наших друзів, яким ми будемо обов’язково рекомендувати колектив Погорілко-Бенд.

Юра та Оля
07 вересня 2014 р.

А ще, Андрій точно знає, коли найкраще розрізати торт!

Ira_IvanОтже, трохи реклами від щасливих молодят:

Якщо ви хочете відпочити на своєму весіллі й добре повеселитися – дзвоніть Андрію й замовляйте «ПогорілКо-Бенд» на своє свято!

Скажу відверто, що вибір бенду на весілля був мабуть єдиним рішенням в загальному організаційному процесі, яке далося нам дуже легко. І це не тому, що ми були знайомими задовго до того, і не тому, що під голоси Мару та Андрія станцювали не один паркет – а тому, що цим людям можна повністю довіритися.

Якщо у вас грає «ПогорілКо-Бенд», можна не переживати за забавляння гостей, за плейліст чи конкурси, які не змусять вас червоніти, а навпаки – щиро сміятися разом з друзями. А ще, Андрій точно знає, коли найкраще розрізати торт! Все буде на найвищому рівні, а в кінці забави ви стомитеся приймати компліменти на свою адресу за гарно підібраних музикантів.

Перевірено на собі!

Іра та Іван
9 серпня 2014 р.

Такого шикарного весілля ми й уявити не могли!! Танцювали всі! І бабусі, і підлітки…

Anja_AndriyПривіт) Пишуть відгук молодята Андрій та Аня, на весіллі яких 14 червня 2014 року грав гурт Погорілко-Бенд.

Я скажу вам так – я з чоловіком дуже прискіпливі, що до тамади, що до живої музики. Ми не прихильники набридливих ведучих, які ведуть не культурні конкурси і не дають гостям відпочити. І не прихильники музики “гопця-дрипця”. Ми дуже переживали, щоб все було якнайкраще, бо весілля все ж раз в житті 🙂

І я скажу, шо ми були приємно здивовані! Погорілко – Бенд не просто виправдав надії, а навіть більше! Андрій настільки вміло вів весілля, що ми кращого ведучого не бачили!!! Він прислухався до кожного прохання, до кожної маленької детальки, і при всій нашій вимогливості – це найкращий ведучий всіх віків!!!!

Стосовно музики… Ну тут ще більший приємний шок!!! Ми такої шикарної живої музики взагалі ні на одній забаві не чули! Знову ж таки, Андрій та Марічка прислухались до всіх наших побажань! А так як ми хотіли музику в стилі 80-их, то вони бідолашки за 2 тижні до весілля ше й частину пісень вивчили нових спеціально для нас, щоб пісні не повторювались! Молодці! Відпрацювали більш ніж на “відмінно”!!!

Такого шикарного весілля ми й уявити не могли!! Танцювали всі! І бабусі, і підлітки! На танцполі просто місця не було, – настільки шикарна музика, що було весело всім! Всі гості ще тиждень після весілля дзвонили і дякували, що кращої музики і кращого ведучого на жодній забаві ніхто не бачив!!

Тому, Андріє і Марічко, велика вам вдячність і низький уклін! Ми та гості аплодуємо вам стоячи! І якщо ви, шановні відвідувачі, вагаєтесь чи запросити на ваше свято Андрія та Марічку, чи когось іншого, ми вас запевняємо – що кращих музикантів і ведучого ви не знайдете!!! Браво!!!

Аня та Андрій
(14 червня 2014 р.)

Якщо б ми могли, то ми б іще раз відсвяткували з вами своє весілля…

Oleg_i_OlyaАндрійку і Марічко!!! Я не знаю чи можу знайти слова, щоб висловити вдячність, яку ми відчуваємо за те неповторне свято,яке ви нам подарували у день нашого весілля! Весілля минуло на одному подиху! Як тільки Андрій з Марічкою розпочали нашу забаву- танцювали всі, сміялись всі і ми зрозуміли, що можна розслабитись і лише насолоджуватись. З цього моменту ми не хвилювались ні за що. Все було просто ідеально! Якщо чесно, то музикантів ми не вибирали взагалі. Були у друзів на весіллі, де грали Погорілки і те весілля вже 7 років згадують по сьогоднішній день. Тривало воно до 5 ранку і ніхто не хотів розходитись!:)

Тому ми знали, що музикантами у нас будуть саме вони і ніхто інший!!!

Дякуємо тобі, Андрію,за ту невимушеність і простоту в поведінці, як ведучому нашого свята і водночас професіоналізм поєднаний з прекрасним почуттям гумору, який не можна напрацювати чи натренувати…(як це роблять інші ведучі весіль і виділяються в коментарях награністю, як би не старались… Та щиро у них не виходить). У тебе, Андрію, просто талант, який тренувати не потрібно, а просто слід дарувати людям якомога більше. Тобі не потрібно вчити кумедні чи розважальні фрази для публіки… Ти починаєш говорити і хочеться слухати, ти жартуєш від себе так просто і невимушено і неможливо не сміятись!

Як музикантам вам великий уклін, бо всидіти не міг ніхто…Танцювали всі і навіть ті, що не танцюють ніколи. Марічці окреме величезне дякую, бо саме вона додає ніжності і краси у тандемі Погорілко Бенд і своїм прекрасним ніжним голосом створює особливу атмосферу свята.

Якось не виходить описати коротко все, що ми про вас думаємо, наші любі Погорілочки, але якщо б ми могли, то ми б іще раз відсвяткували з вами своє весілля.Так приємно згадувати, коли щоразу до нас підходили друзі і казали: «Я на кращому весіллі ще не був. Де ви знайшли таких музикантів?».Тоді ми розуміли-весілля вдалось:))) Це було дуже приємно!!! Ще й досі друзі телефонують і кажуть як було весело і які ж музиканти молодці. А конкурси були смішні, цікаві і в них просто хотілось брати участь. Словом все було просто супер, завдяки вам-талантикам!!!:)

А ще… Не повірите — з весілля я поїхала голодна… Хаха))) бо ми постійно танцювали:)))))))))))) Ніхто не вірить, але це щира правда. Тому обережно з Погорілками, не забувайте їсти!:) Цьомаємо вас і щиро дякуємо за цей неповторний день, який ми згадуємо з усмішкою завдяки ВАМ!!!!!!!!!!!!:)

Олег і Оля
(1 червня 2014 р.)

Музика і тамада – це загальний настрій весілля

MuzykaНа весіллі у друзів ми вперше почули Погорілко-бенд і вибір щодо музики на наше весілля було зроблено) Дуже круті музиканти, абсолютно погоджувалися з нашими побажаннями щодо вибору музики і всяко сприяли, гості були в захваті наскільки музиканти відчували їх настрій). Андрій дуже гарно співає, а також грає на скрипці, відчуває настрій гостей, тому тамада він те що треба! Практично всі організаційні питання Андрій вирішував сам, і ми і батьки на весіллі справді відпочивали. Марічці особлива подяка за виконання сучасних та іноземних пісень, голос просто неперевершений! Ну і тато Андрія та Марічки грою на акордеоні та українськими піснями додав весіллю справжнього українського настрою, ну як без цього 😉

Музика і тамада – це загальний настрій весілля, ви не помилитеся обравши Погорілко-бенд!!!

Ще раз Вам дякуємо!)

Роман та Оленка
(31 травня 2014 р.)

Найкраще те, що вони співають все, окрім «російської попси»…

Marichka-i-TarasМи з чоловіком точно знали, що день нашого весілля буде легким, веселим та особливим!

Звісно зранку ми відчували легке хвилювання, думаю, як і всі, хто вперше одружується :)). Але це відчуття зникло в той момент, коли ми приїхали до ресторану, де нас зустріли Андрій та Марічка.

Саме вони на перший план виділяють молоде подружжя та гостей. Я знала, що Андрій, як і завжди, проведе все бездоганно, тому ми навіть не переживали за конкурси чи настрій гостей. Андрій вміє веселити молодь, а також «старших-печериць», котрі, як правило, на весіллях лише сидять за столами. У нас такого не було – усі гості бавились, танцювали навіть ті, що зазвичай все весілля стоять у кутках залу.

Весілля відбулося у травні, а всі досі під враженням від гри на скрипці нашого тамади та вокалу Марічки. Найкраще те, що вони співають все, окрім «російської попси». Те, як вони відчувають кожного гостя – це просто СУПЕР! Їхній вигляд, настрій, сучасні конкурси створюють святкову атмосферу і запам’ятовуються надовго.

За те свято, що Ви зробили для нас Вам можна дякувати ще довго 🙂

Ваш колектив – саме свято, бо справжні!

Друзі вже взяли ваші контакти :))

Марічка і Тарас
3 травня 2014 р.

Безмежно вдячні за Вашу роботу!

Sergiy_MarjanaКоли ми перший раз зустрілись з Андрієм, то у нас було багато питань і переживань, оскільки попередньо ніколи і ніде ми не чули як грає їхній бенд, а знайшли їх просто по відгукам в інтернеті.

Андрій, як справжній професіонал, переконав, що все буде добре і що ми будемо задоволені результатом! Так і сталось)))

Незважаючи на те, що наше весілля було в дуже непростий для українського народу час, Андрій приклав максимум зусиль, щоб люди хоча б на один вечір забули про всі негаразди і розслабились. Спочатку було важко…але Вам таки вдалось розворушити гостей! Безмежно вдячні за Вашу роботу! Успіхів Вам, наснаги і вдячних клієнтів!

Сергій і Мар’яна
(22 лютого 2014 р.)

Всі наші гості просто в захваті від Погорілків і пророкують їм велике майбутнє

Olenka-ta-VolodymyrВ нас Погорілки були за музикантів + тамадування. Марічка дуже гарно співає, Андрій теж гарний вокаліст, і ще кльово грав на скрипці. Приходив також їхній батько, співав разом з гостями і грав на акордеоні.

Андрій як ведучий – просто чудо, він так гарно відчував публіку! В нас було багато гостей з різних регіонів України і з різними соціальними статусами, та Андрію вдалося створити таку атмосферу, що всі себе комфортно почували і всім сподобалося. Було багато гарних конкурсів, всі смішні і без пошлості (то було моє єдине прохання) :). Репертуар теж був кльовий, ми нічого самі не вибирали, а цілком довірилися Погорілкам, і ми не прогадали.

Ще дуже мене вразило, що Андрій дуже допомагав вже в самому ресторані, ні на реченим, ні старостам чи дружбам не приходилося нічого вирішувати, ми просто відпочивали, а коли були якісь питання та зауваження то все вирішував Андрій. Скажу відверто, коштують вони не мало, але все відпрацьовують :))) Нам так сподобалася їхня робота, що ми навіть заплатили їм більше.

Ми до свого весілля теж ніде їх не зустрічали і ніхто з наших знайомих про них нічого не чув, але я якось зразу відчула, що на нашому святі потрібні саме такі люди як Андрій та Марічка!

Всі наші гості просто в захваті від Погорілків і пророкують їм велике майбутнє. Якщо хочете щоб ваше весілля пройшло “на високому рівні” то беріть, не вагайтеся 🙂

Оленка та Володя
(26 жовтня 2013 р.)

Бувають весільні музики, а ви – це Музиканти, які стали окрасою весілля…

MuzykaАндрію, дякую вам і вашому гурту за прекрасну атмосферу, яку ви створили на весіллі нашої племінниці!

Чесно кажучи, дуже переживала, бо родина доручила мені творчу частину забави. Сьогодні, коли вже всі відпочили і спокійно згадують весільні події, я можу абсолютно щиро сказати, що бувають весільні музики, а ви – це Музиканти, які стали окрасою весілля! Дякую за музику, за слово, за вишуканий стиль, за розуміння, за те світло, яке дарувала ваша усмішка.

Читала, який насичений ваш робочий графік і дивувалась тій легкості , з якою ви вели весілля. Словом, дякую, дякую, дякую!

З повагою, Ірина Даньків (старостіна на весіллі Уляни та Романа. 28.09.2013. Трускавець)

Ірина Даньків
(28 вересня 2013 р.)

Вони грають саме ту музику, яка до душі всій компанії…

Marjan_i_RoksanaВесела забава, неперевершена музика, чудові голоси, позитивні емоції,грамотна організація події, індивідуальний підхід і не тільки — це все «ПогорілКо-Бенд».

Вони не просто грають музику — вони грають саме ту музику, яка до душі всій компанії. Організація відлагоджена до деталей, без прогалин і довгих пауз. Оригінальні, веселі і найголовніше «без пошлостей» конкурси запам’ятались усім. Забава відбувалась без втручання батьків, чи молодих — все свято зробили вони. Ми з Роксаною насолоджувались нашим святом разом з гостями, які непереставали хвалити музикантів. Направду, музиканти від Бога.

Ви створили чудове свято. Ми дуже вдячні Вам)!

З повагою, Мар’ян та Роксана (22 вересня 2013 року, м. Івано-Франківськ)

P.S. Всім, що читають ці відгуки — то чистої води правда. Вони ще краще за ці слова. Хто ще не обрав собі музикантів на свято, не роздумуйте «ПогорілКо-Бенд» — найкращі!

Мар’ян та Роксана
(22 вересня 2013 р.)

Дату святкування теж підбирали під Ваш графік, бо інших варіантів музики навіть не розглядали…

MuzykaНадзвичайно задоволені музикою на святкуванні нашого весілля, яка звучала завдяки «ПогорілКо-Бенд» – Андрію та Марічці і їх батьку.

Все дуже сподобалось не тільки нам, але й всім нашим гостям, як з України, так і з-за кордону. Всі були в захопленні від гри на скрипці Андрія, співу та гри на бандурі Марічки та дівчат-бандуристок. Андрій дав багато цінних порад та повністю виконав всі наші побажання, дуже цікаво та інтелегентно вів весь вечір та розважав, при цьому говорячи паралельно на двох мовах – українській та англійській, що було дуже великим плюсом у нашому випадку, оскільки так ми змогли в повній мірі показати нашим закордонним гостям українську культуру.

Все це залишило незабутні враження у всіх без винятку, за що ми Вам,
Андрій та Марічка, дуже вдячні!!!

Сподіваємось зустрітися ще на якійсь забаві! :))

П.С. дату святкування теж підбирали під Ваш графік, бо інших варіантів
музики навіть не розглядали ;))

Ще раз дякуємо Вам!!!
З повагою,

Оксана і Дмитро
(27 липня 2013 р.)

Всі питали: “Звідки такі музиканти?”…

Ira_i_VolodjaХочемо вам ще раз подякувати за незабутнє свято))) Все було дуже весело і динамічно; Всі гості були в захваті від забави і від конкурсів  Всі питали: “Звідки такі музиканти?”  Все було на вищому рівні))) Я дуже рада, що ви зустрілися на моєму шляху )))

Іра і Володя
(20 липня 2013 р.)

Погорілко Бенд — це гарантія того, що ваше весілля пройде на найвищому рівні…

Maksym_NastyaДуже вдячні і водночас вражені тим неперевершеним ритмом, драйвом, настроєм та емоціями які подарували нашому весіллю Андрій та Марічка.

Отож по порядку: З самого ранку Андрій з батьком чудово підтримали святковий дух весільної брами.  Потім коли ми приїхали у ресторан, вони зустріли нас і підтримали наших батьків у всіх тонкощах початку забави. Протягом всього вечора вони чудово розважали гостей, надзвичайно позитивними і оригінальними конкурсами ( без банальщини і вульгарщини) лише вишукані і веселі. Андрій чудово справлявся з обовязками ведучого і музиканта, відмінно організовував всіх гостей (водночас створюючи невимушену і гарну обстановку) і контролював буквально всі питання ( перший стіл, другий стіл…. і т.ін.) Щодо самої музики, то вона ідеально підібрана, наші гості ще довго залишались під враженням і казали що ми дуже вдало обрали музик. Хто б не запитав поради щодо весільного ведучого та музик відповідь буде однозачною — Погорілко Бенд.

Погорілко Бенд — це гарантія того, що ваше весілля пройде на найвищому рівні. Задоволеними залишиться як молодь, так і старша кавалєрка! І всі ваші гості будуть довго запитувати, що це за чудові музиканти грали у вас на весіллі!”

P. S Дуже дякуємо Вам, дуже хотілось би побувати ще десь з вами на забаві або на вечірці, дуже вам вдячні!

Максим та Настя
29 Червня 2013 р.

Багато-хто з гостей казали, що це весілля було одним з найкращих у їхньому житті…

Marta_i_VolodyaКоли ми почали готуватися до весілля, то знали, що один пунктик із всього, що треба зробити, можна викреслити – нам не треба витрачати купу часу та зусиль, щоб знайти музикантів! Ми не були на весіллях, де грали Погорілко-бенд, але бували на вечірках і знали, що весілля буде неперевершеним, якщо музики зможуть до нас прийти. Щоправда, треба було дещо підлаштувати дату події, щоб гурт зміг бути, але ми знали, що це вартує зміни наших планів.

Тому ми дуже вдячні їм за те, що так гарно, активно і, найголовніше, ненав’язливо керували весіллям, дякуємо, що перейнялися і відчули стиль, атмосферу, яку ми намагалися створити. Нам важливо було, щоб ведучий не мучив гостей віршиками і байками – і Андрій просто неймовірно справився із завданням: легко, невимушено, дотепно, динамічно розважав людей. Хотіли, щоб музика була і для старших, і для молоді, і особлива, і не попсова – і Марічка з Андрієм зуміли створити гарячу танцювальну атмосферу, нам здавалося, що всі гості під час танців лише в танцювальному залі. Хотіли, щоб конкурси та забави були не заяложеними, цікавими і активними – і музиканти зуміли чудово організувати людей так, щоб не втомити їх і не дати сумувати. Ну і яке ж весілля без гарної української пісні? Тому разом із батьком Андрій та Марічка провели чудові співи, де і молодь, і старші поспівали українських народних пісень.

Дякуємо Вам за поради перед весіллям, за те, що відчували дух весілля, саму забаву, за приємні враження і спогади, а найголовніше – відгуки гостей. Багато-хто з гостей казали, що це весілля було одним з найкращих у їхньому житті (сподіваємося, це не просто похвала веселих гостей :):)). Настрій весілля був чудовий і це Ви разом з гостями створювали його.

Тому хай у Вас буде побільше особливих, натхненних весіль, а ми пам’ятатимемо про Вас і як будемо женити своїх дітей, то обов’язково Вам зателефонуємо :):):):)

Марта і Володя
24 листопада 2012 р.

“Погорілко-Бенд” вміє підбирати репертуар пісень до кожної аудиторії гостей…

Yura_AniaХочемо з радістю поділитися позитивними враженнями, які створили під час весільної забави гурт “Погорілко-Бенд” – Андрій, Марічка та їх батько.

Коли перший раз зустрілися з Андрієм, щоб поговорити про репертуар та все що стосується музики, почули багато практичних порад, підказок, щодо організації весілля в цілому. Коли прийшов день весілля, хвилювання ще більше посилювались, бо переживали за те, як пройде забава! Але з кожною, наступною піснею, гості все більше веселилися! Кокурси, забави за застіллям, сучасна музика яка супроводжувалася світло музикою, можна з певністю сказати, що музика була до смаку кожному гостеві, оскільки гурт “Погорілко-Бенд” вміє підбирати репертуар пісень до кожної аудиторії гостей і створювати позитивний, надзвичайно веселий настрій.

А ще хочемо зауважити, що музиканти на весіллях не повторюються, а статраються додати кожного разу певної ізюминки. Ми дуже щасливі, що саме вони допомогли зробити гарне свято нам та нашим гостям, які запитували, що це за музиканти. Скрипка, яка супроводжувала музику, допомогла пережити ту, чи іншу пісню по новому. Свято закінчилося, а враження залишилося й досі.

Щиро вдячні…

Юрій та Анна
(15 вересня 2012 р.)

Працювати з ним – одне задоволення…

Vitalik_OksanaДякуємо Андрію Погорілку особисто та Львівському Молодіжному Камерному Ансамблю загалом за участь у нашому весіллі.

З перших хвилин зустрічі з Андрієм я зрозумів, що не дарма дату весілля підлаштовували під його графік. Він надзвичайно професійно і відповідально відноситься до своєї справи, має безліч ідей і завжди готовий щось порадити. Працювати з ним – одне задоволення!

Під час весілля Андрій впевненими і влучними мазками накладав мелодії на події і навколишній антураж: в батьків нас чекала “Мелодія” Скорика і ніжна класика, в церкві – Аве Маріє, на обіді – легкі веселі мелодії, а на перший танець Андрій з квартетом заграли мелодію з «Амелі», спеціально вивчену для нас. Протягом усього дня музиканти показали себе справжніми професіоналами. Бездоганний зовнішній вигляд – фраки та вечірні сукні.

Пунктуальні – вони завжди були в потрібному місці за 5 хв до нас. Організовані, ввічливі, доброзичливі. Бездоганне і віртуозне виконання усіх мелодій. І взагалі – дуже хороші і приємні люди.

Дякуємо, Андрію! Дякуємо, Львівський Молодіжний Камерний Ансамбль! Браво!

Віталік та Оксанка
13 вересня 2012 р.

Перша думка, що промайнула в голові – нас зустрічають на віденський бал!

Tania_OstapДорогі музики!

Велике Вам СПАСИБІ за веселий настрій, радість, почуття щастя отримані в танцях, конкурсах, піснях!

ПОГОРІЛКО-БЕНД були окрасою нашої весільної забави! Усі гості – дорослі й малі – з Києва і Львова – УСІ забавлялись, танцювали, співали!

Коли наш весільний кортеж під’їхав до ресторану – найперше на кого я (наречена) звернула увагу – був наш тамада Андрій – у темному фраку з краваткою-метеликом і скрипкою в руках! Перша думка, що промайнула в голові – нас зустрічають на віденський бал! Далі коли прозвучали перші ноти скрипки – почуття та емоції лише посилились! Такий дух СПРАВЖНЬОГО СВЯТА підтримувала й соліст ансамблю – красуня Марічка – з усмішкою і прекрасною піснею на вустах!

Окреме ДЯКУЮ акордеоністу гурту пану Ярославу – жартівливі конкурси, коломийки під час застілля були неперевершені! Усміхнені гості з цікавістю чекали наступних весільних жартів за столом!!! Незабудемо і вашого весільного привітання молодій парі: «Завжди пам’ятати 2 чарівні слова: «дякую» і «пробач». Ці слова стали таким «сімейним девізом» для нас!

Дякуємо музикантам за такий приємний вечір та бажаємо колективу натхнення, наснаги та творчих злетів!!!!

P.S.: той факт, що дату весілля ми підбирали по вільних днях у Вашому робочому календ арику себе оправдав на всі 100 балів!

До нових зустрічей!

Тетяна і Остап
4 серпня 2012 р., м. Київ

Це коректні та ввічливі люди, яких приємно бачити на своєму святі…

Olya_MyhayloВеличезне дякуємо Андрію, Марічці та Ярославу!

Як тільки визначилися з датою весілля – основним завданням стали найкращі музики. Нам дуже пощастило, що ми вже мали нагоду бути на весіллі, де працювали Андрій та Марічка. Тому, не вагаючись, дзвонили їм і переживали, щоб їх ніхто не перехопив))

Коли говорили з Андрієм, то мали певні вимоги щодо репертуару і Андрій як професіонал прислухався до наших побажань. Це дуже потішило, бо зазвичай музики просто ігнорують клієнтів. Конкурси були вражаючі, гості задоволені. А як класно було, коли батько Андрія розважав гостей (ми й не знали, що буде і він )) Ми так наспівалися! Навіть старші гості дивувалися, що молодь так забавляється. Андрій – хороший тамада, якого було достатньо і який нікому не набрид. Це коректні та ввічливі люди, яких приємно бачити на своєму святі, бо мабуть 70 % вражень від весілля у гостей складається саме від професійності музик. Раді, що послухалися Андрія і з 1 години ночі була молодіжна дискотека. Це було шалено і кльово;)

До речі, також сподобався дрес-код, бо вже не раз бачили кепсько одягнутих музикантів, а тут така атмосфера свята вже з першої хвилини. Вдячні за пораду про струнний квартет (також за їх контакти) – це було як уривок з фільму!

Результат: 100% задоволення, 100% рекомендацій, 100% щастя від Погорілків!!!

Оля та Михайло
1 вересня 2012 р.

Танцювати в весільній сукні під Барбару Стрейзанд було круто…

posydenkyМоже Погорілків тут хвалити зайве, бо вони вже ітак хвалені-перехвалені, але мушу поділитись і я своїми враженнями.

Як людини з музичною освітою стосовно музики я була категорична з самого початку:або повністю жива музика або діджей, всяких караоке на 2-3 музиканти я не визнаю, і живою музикою це для мене не є. Погорілків знайшла саме завдяки посиденькам і інтернету: ніде до того їх не бачила і ніяких рекомендацій не мала. До весілля ми зі свекрухою зустрічались з Андрієм тричі (певно заколупали його) бо хотіли бути впевнені в тому що музиканти справляться з нашою публікою.

Вони справились на всі 100%!!!Хоч коштують вони не дешево, але ці гроші відпрацювали. Були і на брамі (з баяном, скрипкою і марічкою), і тамадували, і співали з гостями за столами, зустрічали гостей прекрасним джазом (це було моє побажання-щоб марш грати тільки 1 раз, а потім якусь легеньку музику), після офіційної частини (зняття вельона) крутили дискотеку до останнього гостя (танцювати в весільній сукні під Барбару Стрейзанд було круто)))))

Запросити їх було для мене дуже ризиково-з огляду на їх ціну (для нас це була величезна сума) але ми ризикнули, відмовились від професійного оператора, і я про це не шкодую. Всі казали, шо музика в нас була шикарна. Бо це справді було так))))

З форуму “Дівочі посиденьки” 15.08.2012, synuchechka

Я ще на жодному весіллі так не сміялась, як на власному…

posydenkyНапишу одразу свій відгук про наших музик. Перш за все потрібно сказати, що наше весілля було останнім у списку друзів, тому до того моменту, коли я шукала музикантів/тамаду, я побувала на багатьох весіллях, і мені абсолютно нічого не подобалось. Особливо робота тамади, оскільки пошлі конкурси, та конкурси де з людини роблять ідіота, перевдягають і т.д. мені не підходили категорично, я червоніла, не розуміла як людям таке може подобатись, про заїжджені віршики і мови не могло бути. Крім того список гостей налічував 35 осіб, і я дуже боялась, щоб гості не скучали, але і щоб їх не діставали. Тому я вирішила зробити ставку на хороших музикантів.

І тут я знайшла «ПогорілКо-Бенд»! При зустрічі з Андрієм я довго розповідала що і до чого) Він уважно вислухав, зробив кілька цікавих пропозицій, ідей, та погодився вести моє свято, надавати слово для тосту та запевнив мене, що пошлих конкурсів не буде. Також ми разом склали певний план свята, бо я боялась, що при малій кількості гостей, люди будуть скучати, а то і взагалі відмовляться танцювати, більше того, 2/3 гостей були старші люди, багато вже пенсійного віку, десяток молоді, найближчі друзі, і я не знала як то все поєднати, який стиль музики обрати і т.д. «Будуть слухати вашу скрипку», — сказала я і махнула рукою.

Настав день весілля, а я вже була така вимотана (оскільки організовувала все сама, від купівлі короваїв, до розрахування кількості алкоголю та замовлення автобуса) що після церкви благополучно все забула, і по прибутті в ресторан думка була одна: «не забути роздати гостям солодке…» отож думала я вже про закінчення весілля)). Я не знаю, чи Андрій та Марічка бачать таке на кожному весіллі, чи вловили мій настрій, але відпахали вони і за музикантів, і за тамаду, і за організаторів, і за моїх ангелів-охоронців на той день. Андрій нагадував мені про подачу гарячих страв, про каву, про гостей, про торт, про все, що я мала нагадати на кухні в ресторані та музикам, він нагадував мені сам. Коли почались танці, то ми з чоловіком пішли на фотосесію, гостей залишили на музик, тож наш музикант/тамада двічі ходив за нами, щоб нагадати, що вже пора подачі шашлика, наречених нема, а на кухні не знають що робити. Як він нас знайшов я не знаю, бо територія біля ресторану така, що треба пошукати, а шукати нас в його обов’язки аж ніяк не входило. Наскільки тактовно він надавав слово старшим для тосту, як гарно смішив молодь, як влучно жартував! Я ще на жодному весіллі так не сміялась, як на власному!

Про їхню роботу, як музик, можу сказати лише те, що моя дружка, тільки прокинулась, не думала чи я сплю чи ні, одразу подзвонила до мене, щоб виразити захоплення, а решта гостей ще тиждень після весілля дзвонили до мене і казали, яка гарна була музика, як було весело, моя мама сказала, що ще ніколи не була на такому продуманому і веселому весіллі! А мій тато, якому 79 років, не пропустив жодного танцю! Ну і крім того я маю дякувати Погорілкам за гарні відгуки від моєї свекрухи та її родини, оскільки я ні з ким не радилась, тож почути їх думку було страшнувато. Я думаю всі знають, що рідним людям найважче вгодити, а їх думка найголовніша.

Фотограф Вадим Лоза. Я думаю тут всі слова зайві, всі Посиденьки його знають. Додам лише, що Вадим вміє дуже гарно комунікувати з людьми. І він, на пару з музикантами, так гарно якось забавляв людей. Всі мої гості без виключення були дуже здивовані таким ставленням фотографа до його роботи, бо вдало сказаний жарт, і 35 щасливих усмішок назавжди залишаться в альбомі.

Важко описувати роботу професіоналів, і не перебільшити з хвалебними словами. Я раніше думала, що якщо людина бере гроші за свою роботу, значить вона в тому профі, якщо так, то достатньо сказати «він професіонал у своїх справі», і цієї рекомендації має бути достатньо тим, хто шукає. Але коли стикаєшся з тим особисто, коли перелопачуєш весь інтернет в пошуках людей, які вміють професійно виконати свою роботу, і розумієш, що таких людей одиниці, то стає важко перебільшити в нахвалюванні, коли ти задоволений ними. І я надіюсь, що людям, які зараз у процесі пошуку музик та фотографа для свого ідеального свята, допоможуть мої відгуки.

З форуму “Дівочі посиденьки” 08.08.2012, 19:38 WildWind

Талановиті, веселі, щирі, та дуже легкі в спілкуванні…

hrystja_i_romanДуже важко знайти слова, щоб виразити свою подяку і захоплення «Поголілко-Бенд». Надзвичайно хороші музиканти: талановиті, веселі, щирі, та дуже легкі в спілкуванні. Ми та всі наші гості були дуже задоволені музикою, конкурсами і тамадуванням.

Рекомендуємо «Поголілко-Бенд» всім молодим парам які планують своє весілля і хочуть мати веселу забаву і приємні спогади про свій найважливіший в житті день.

Христина і Роман
(21 липня 2012 р.)

Це найкращі музиканти, яких ми зустрічали…

petro_marjanaПетро та Мар’яна хочуть від щирого серця подякувати «Погорілко-Бенд» за чудово проведене весілля 15 липня 2012 року.

Це найкращі музиканти, яких ми зустрічали. Своїми неперевершеними голосами вони вразили нас і наших гостей, тому що вони співають від усієї душі, а також проводять дуже цікаві конкурси.

Хочеться відзначити професійність, чудові голоси та вміння створити гарну та приємну атмосферу, а також чудово підібраний репертуар, який сподобався і старшому поколінню, і молоді. Дякуємо і надіємось, що будуть ще такі приємні нагоди, щоб знову вас запросити!!!!

Петро та Мар’яна
(15 липня 2012 р.)

Репертуар дуже широкий, дуже багато співали зарубіжних пісень…

posydenkyВідписуюся по свіжих слідах відносно гурту “Погорілко-бенд”. Дуже задоволені! Вони були в нас за музикантів плюс Андрій виконував функції тамади. Весело, ненав’язливо, динамічно, дуже гарно працюють на молоду публіку (в нас понад 50% молоді було). Репертуар дуже широкий, дуже багато співали зарубіжних пісень (і що головне – без акценту), Андрій ще на скрипці грав. Багато друзів до нас після весілля підходили і хвалили музикантів…

З форуму “Дівочі посиденьки” 16.06.2012, 12:28 invisible

Марічці велика подяка за виконання іноземною мовою, зокрема, французькою…

[:ua]Igor_IraВід щирого серця хочемо подякувати музикантам “ПогорілКо-Бенд” за чудовий музичний супровід нашого весілля. Прекрасно підібраний репертуар, професіоналізм та шарм музикантів не залишив байдужим жодного гостя.

Андрій як тамада провів весілля чудово. Все було вміру, тактично та дуже весело. Гості веселилися, як за столом, так і на танцмайданчику. Весілля пройшло на одному диханні, весело, цікаво та душевно.

Марічці велика подяка за виконання іноземною мовою, зокрема, французькою.

Також хочемо подякувати Андрію за його увагу та щирість. Під час весілля здавалося, що ми з Андрієм знайомі вже не перший рік. Все це дало відчуття сімейного свята, де веселилися як старші люди, так і молодь.

Ігор та Ірина
(3 червня 2012 р.)[:]

Це було справді неймовірно колоритне і казкове свято…

Vasyl_Tanja_12_travnjaВперше ми почули «Погорілко-Бенд» на весіллі наших друзів. І коли почали планувати весілля, одразу вирішили, що участь у нашому святі будуть брати саме ці музиканти.

І не жалкуємо. Ми залишились дуже задоволеними. «Погорілко-Бенд» зробили день нашого весілля таким, яким ми його й не уявляли. Це була чудова забава як під час танців, так і під час застілля. Прекрасна музика різних жанрів, яку й не почуєш на українському весіллі, запальні танці, цікаві конкурси… Усе було якимось неймовірним!..

Андрій неперевершено виконував роль тамади: весело, щиро, без нав’язування людям своєї персони. Чарівний голос Марічки звучав бездоганно у всіх піснях. Дуже сподобалось, як їхній батько з акордеоном підхоплював пісні, що співали гості під час застілля. Зазвичай такий етап весілля більше схожий на поминки (сумні українські пісні завиваючим голосом, вже змокрілі очі… ). Але в нас це було настільки весело!..

Дуже дякуємо «Погорілко-Бенду» за те, що зробили день нашого весілля незабутнім. Це було справді неймовірно колоритне і казкове свято.

Нашим гостям найбільше запам’яталась саме музика. А дехто вже навіть планує замовляти «Погорілко-Бенд» на весілля своїх дітей. ))

Щиро вдячні вам за чудові спогади!

Ви THE BEST!!!

Василь та Тетяна Жемели
(12 травня 2012 р.)

Коротше кажучи – все свіжо, креативно і класно…

Taras_i_OlyaПогорілко – це свято, яке не забувається! Почуття гумору Андрія, красивий голос Марічки, весільна музика у сучасному стилі, коротше кажучи – все свіжо, креативно і класно! Щиро вдячні цій Двійці за те, що цілий вечір дарували нам і нашим гостям чудовий настрій 🙂 Це організовані, душевні і класні люди, які не тільки будуть співати і розважати, а зададуть тон вашому святу і стануть його окрасою. Бажаємо вам творчого натхнення, багато класних ідей і залишатися такими, якими ви є, адже ви НАЙКРАЩІ!

Р.S. І ще бажаємо побільше таких весіль як наше 🙂

З найкращими побажаннями і великою вдячністю Тарас, Оля, усі батьки, гості і всі решта (запорожці) 🙂

Тарас і Оля
(28 квітня 2012 р.Б.)

Основне те, що не грають російської попси)))…

posydenky“Тамади в нас не було, а от музиканти “Погорілко-бенд” працювали за двох, вони молоді і активні навіть не докучливі, а основне що не грають російської попси)))”

З форуму “Дівочі посиденьки” 16.03.2012, 13:47 Halja

Оце дійсно драйв був надзвичайний!!!

posydenky“Я одного разу був на весіллі де вони були не двоє, а цілим гуртом – оце дійсно драйв був надзвичайний!!!”

З форуму “Дівочі посиденьки” 27.01.2012, 02:31 dimalozz

За всі решта років ходіння на весілля кращих не зустрічала…

posydenky“У наших друзів кілька років тому були музикантами Марічка і Андрій Погорілки. За всі решта років ходіння на весілля кращих не зустрічала! Подобається, що в них багато в репертуарі пісень і зарубіжних, і молодіжних, а не лише вальси-польки. Тепер замовили їх собі на весілля, сподіваємося, що лишимося задоволені. Правда недешеві вони стали, але вирішили не ризикувати і брати те, що знаєм…”

З форуму “Дівочі посиденьки” 07.01.2012, 23:55 invisible

Це не просто гуру своєї справи, але й люди, які вкладають душу у свою творчість…

Oksana_NazarМузичний супровід – чи не один з найважливіших «компонентів» весілля. А коли за організацію найважливішого дня у вашому житті беруться професіонали – ви справді відчуваєте свято і можете ним насолоджуватися, а не тільки хвилюватися.

«Погорілко Бенд» – це не просто гуру своєї справи, але й люди, які вкладають душу у свою творчість і охоче нею діляться з усіма оточуючими. Стильно оброблена і заворожуюча, драйвова і мелодійна – ось яку музику подарували вони нам. А ще багато цікавих конкурсів, вдалі жарти, дотепи і допомога в створенні весільного затишку.

Похмурий день перетворився на кольорове панно з веселощів і гумору. Згадуючи про весілля, наші друзі, знайомі, одними з перших згадують симпатичних і дуже гарноспівучих брата і сестру. Думаємо, що їхня музика від серця не залишила байдужим нікого – в нас на весіллі під неї танцювали як трирічні діти так і 84-річні бабусі, а ті, хто не міг з якоїсь причини – пританцьовували, сидячи на крісельцях.

Натхнення Вам, Божого благословення і здійснення всіх задумів і мрій! Любимо Вас, самі знаєте як дуже і чому)

Оксана і Назар
(22 жовтня 2011 р.)

Для наших гостей, для друзів ви стали мало що не кумирами…

Yulja_i_VolodjaХочемо висловити велику подяку та щире захоплення Андрієві й усьому «Погорілко-Бенду»!

Перше, що ми зробили, коли вирішили відгуляти весілля – це подзвонили Андрієві й спитали, коли можемо залучити його родину до свого весілля. Все склалося так, що дату свого вінчання ми вибирали, орієнтуючись не на гороскопи чи графік завантаженості на роботі – а тоді, коли могли перетнутися наші стежки з Погорілками! :))

Музика і справді стала відправною точкою нашого весілля. Вона створювала настрій, змушувала гостей радіти й “гоцати” – і, повірте, часто було годі їх відірвати від танцювального майданчика! Ці музиканти грають пісні на будь-який смак (у нас було багато рок-н-ролу!). Коли ми вибирали репертуар, у нас розбігалися очі та Андрій нас запевнив, що зіграє саме таку музику яку потребуватимуть гості на танцювальному майданчику. І це виявилось аж ніяк не голослівним!

Власне хотіли б подякувати Погорілкам за те, що тонко відчули настрій весілля, були зовсім не нав’язливими ведучими (як то часто трапляється на весіллях) і справді стали «своїми» для нас, для гостей!

Перед весіллям Андрій дав нам багато цінних порад й постійно закликав бути спокійними: «Не хвилюйтеся! Все буде добре!» Тому це більше, ніж просто музиканти.

З великою подякою і найліпшими спогадами,
Юльця та Володя

P. S. Додам наприкінці, що для наших гостей, для друзів ви стали мало що не кумирами!)) Дуже довго після весілля всі обговорювали музику, забави, все інше.

Щире-щире дякую! Зізнаюся, за це літо я бував на багатьох весіллях і після «того» досвіду дуже переживав, як воно буде (був розчарований і тамадами, і музикантами). Але у нас все минуло на найвищому рівні та перевершило наші очікування!

Спасибі, Андрію! Сподіваємось, зустрінемось ще на забавах, ювілеях, річницях тощо;)))

Юльця та Володя
10 жовтня 2011

Ви настільки влились в гурт наших гостей, що здавалось, що ви — наші родичі…

Roman_i_YuljaВвишукана… емоційна…елегантна… без зайвого… надзвичайно весела… добродушна… приємна…атмосфера на весіллі була забезпечена нам завдяки Вам, «ПогорілКо-Бенд», ви неперевершені… чесно кажучи, ви настільки влились в гурт наших гостей, що здавалось, що ви — наші родичі, які як презент для нас, ще й співають, забавляють наших гостей. Ми вельми задоволені, що мали змогу відчути на собі атмосферу свята створену Вами. Гості — просто вражені, як і ми відверто кажучи, ще й до сьогодні, коли зустрічаємось з своїми друзями, згадуємо коня, солов’я розбійника ііііі головного героя — лаааавку)))!

Спасибі, що допомогли зробити найважливіший день нашого життя настільки незабутнім!!!

Роман та Юлія
18 червня 2011 р.

Професійний, креативний, ініціативний молодий гурт…

Volodja_i_Hrystyna«ПогорілКо-Бенд» – професійний, креативний, ініціативний молодий гурт, який надав нашому святу елегантності, прикрасив живим голосом скрипки та чарівним незабутнім співом.

Андрій виступав ще й у ролі весільного тамади. Всю програму від початку до кінця провів на найвищому професійному рівні. Вражав своїми дотепними жартами, забавами та конкурсами. Голос Марічки прикрасив свято та додав йому атмосфери ніжності, чарівності та красоти. Позитивні емоції, незабутні враження не покидали гостей довгий час.

Ми дуже задоволені Вашою роботою. Зустрінемось обов’язково на весіллі у мого брата і будемо рекомендувати всім бажаючим, які хочуть, щоб їх свято було неперевершеним.

Ви найкращі!!! Дуже дякуємо!!!! І всім рекомендуємо!!!

Володимир та Христина
(4 червня 2011 р.)

Довго не могли повірити, що звучить живе виконання, а не фонограма…

Muzyka«ПогорілКо-Бенд»  грали та співали на нашому весіллі. Вони веселі музиканти і просто чудові люди!!!!!!!! До своєї роботи віднеслись з великою відповідальністю!!!!!!!Всі гості були в захваті від їхнього співу й довго не могли повірити, що звучить живе виконання, а не фонограма, адже все було просто ідеально. Всі й досі висловлюють своє захоплення.

Репертуар «ПогорілКо-Бенд» просто вражав,  пісні були настільки вдало підібрані, що гості й не думали зупинятись. Андрій також виступив на нашому весіллі в ролі тамади, проводив різні забави, конкурси, забавляв людей веселими жартами. Саме завдяки таким чудовим музикантам наше свято стало цікавим, яскравим та незабутнім!!!!!!

Якщо ви бажаєте, щоб ви та ваші гості весело та приємно провели час, замовляйте гурт “ПогорілКо-Бенд” і незабутнє свято Вам гарантовано!!!!!!!!!

Віра та Влад Літовченки
9 жовтня 2010 р.

Не сама тільки музика й спів, а якась така неземна аура краси, легкості, любові…

Vlodko_i_NataliaАтмосфера забави — це те, що дають музиканти Погорілко-Бенд. Не сама тільки музика й спів, а якась така неземна аура краси, легкості, любові.

В нас було весілля 17 квітня 2010 року, в українському стилі. Було дуже приємно, що музиканти підлаштувалися під наші побажання й прийшли у вишиванках. Підібрали відмінний репертуар. Гості дзвонять й дякують за забаву, і кожен питає, де ми знайшли таких фантастичних музикантів. Андрій грою на скрипці здатен викликати шалені почуття та емоції, Марічки голос зачаровує всіх.

Просто величезне “Дякуємо!”

Влодко і Наталка Хіцяки
(17 квітня 2010 р.)

Thank you very much and good luck in future!!!

MuzykaШановні  Андрію та Марічко!

Велике Вам спасибі за прекрасний музичний та розважальний вечір, що Ви подарували нам та нашим гостям як з України, так і з-за кордону.

Нам було дуже приємно, що за такий короткий час спілкування з Вами до весілля, Ви змогли відчути наші смаки і побажання та реалізувати їх у цей особливий для нас вечір. І до сьогодні прекрасні спогади про професійне виконання різножанрових пісень різними мовами, жартівливий супровід та спілкування англійською мовою  залишилися у пам’яті у кожного з присутніх на нашому весіллі.

Thank you very much and good luck in future!!!

Наталя і Меттью
(м.Львів, 22 листопада 2009 р.)

21 листопада 2034 року музики зайняті, бо гратимуть на нашому «срібному» весіллі! :)

Myhajlo_i_NataliaДякуємо чарівним Андрію та Марічці за прекрасну весільну забаву!!!

Познайомившись з Андрієм, ми остаточно впевнилися, що шукали саме таких людей: з добрим смаком, професійних, енергійних, інтелігентних, з чудовими забавами!.. Зрештою, на весіллі вони заполонили і всіх гостей 🙂 ! Годі й розповідати про справді гарне виконання народних пісень, прекрасне володіння іноземними мовами, чарівну гру на скрипці, оригінальні і цікаві конкурси… Ми та наші гості неймовірно задоволені весіллям та щиро вдячні чудовим Андрію та Марічці Погорілкам за незабутні враження,  море позитиву та доброго гумору! Творчого росту Вам! Дякуємо :)!!!

P.S. До уваги відвідувачів сайту, 21 листопада 2034 року музики зайняті, бо гратимуть на нашому «срібному» весіллі! 🙂

Михайло та Наталя Олексієнки
(м. Львів, 21 листопада 2009 р.)

Особисто ми та всі гості були в захваті від колективу…

Andriy_i_NataliaКоли ми планували наше весілля, то хотіли зробити його цікавим та колоритним. Багато зусиль було витрачено на підготовку, пошук місця, музиків, навіть часу Однією із основних ідей весілля був український колорит.

Звичайно, ми не хотіли зупинятися на консервативних ідеях і мали на меті внести дух сучасності. Після початку підготовки ми зрозуміли, що це не так легко зробити, і основна проблема знайти відповідних людей, які б допомогли підтримати стиль весілля. І тут, зовсім випадково, в Інтернеті ми знайшли сайт ПогорілКо-Бенд.

Після спілкування з Андрієм по телефону, самі ми з м. Чернівці, він був досить здивованим, і з сказав: “Туди вони ще не їздили .. ” ми зрозуміли, що це саме те, що шукаємо.

Можу сказати що не помилилися, тому що особисто ми та всі гості були в захваті від колективу, які подарували нам незабутнє свято та цікаву забаву. Ми б хотіли подякувати Андрієві, Марічці та їхньому батькові за працю та талант.

Андрій та Наталка Бартків
4 жовтня 2009 р.

Ви здобули велику армію прихильників зразу у трьох областях…

Sashko_i_YuljaЩиро дякуємо Вам, Андрій і Марічка, за неперевершену атмосферу св’ята на весіллі нашого сина Сашка і Юлі.

Вже тиждень гості допитуються про Вас і виказують своє захоплення. Багато з них вже однозначно вирішили запрошувати лише Вас на свої свята ))). Ви здобули велику армію прихильників зразу у трьох областях))).

Успіху, росту, радості і задоволення від того чим Ви займаєтеся.

Главацький Олег Омелянович (батько)
(м. Львів, 18 липня 2009 р.)

Тамада там був просто зайвий…

Olija_i_Nazar«ПогорілКо-Бенд» ми з чоловіком почули на весіллі у своїх друзів. Тоді нам дуже сподобалось, і ми вирішили неодмінно запросити їх на своє.

На нашому весіллі були люди з різними смаками (зрештою, як і усюди), тому ми просили грати нам на весіллі різну музику – починаючи від АББИ, закінчуючи сучасними українськими піснями, закордонними баладами та звичними для більшості весіль польками та вальсами. Репетруар «ПогорілКо-Бенд» був дуже широкий, і наші гості ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ бавились до півп’ятої ранку!!!

Крім того Андрій провадив різні забави і жарти так, що тамада там був просто зайвий! Ми вважаєм, що саме завдяки їм вдалася наша забава! Бо без гарних музик – яке весілля? І навіть зараз, через два з половиною роки, наші родичі порівнюють ті весілля, на яких вони побували, з нашою забавою!

Тому ми з Назаром і зараз скажем їм із задоволенням ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! Бо це памятка на все життя, і вони доклали до цього дуже багато своїх професійних зусиль!

Оля і Назар