Вони були максимально професійні, розуміючі і уважні до наших потреб

Роман і я вирішили робити наше весілля в Україні. Ми шукали таких людей, які б розуміли і читали людей, які б знали точно, яка музика сподобалася б нашим гостям. І ми знайшли “Погорілко-Бенд”.

Ми мали багато гостей з США, Польщі, Росії, Англії та Франції, тому все мало бути на найвищому рівні. І знаєте, вони були максимально професійні, розуміючі і уважні до наших потреб. Вони були прості і легкі у спілкуванні, і музика, яку вони грали була просто чудова. Погорілко-Бенд зобили наше весілля веселим і таким, що запам’ятається нам назавжди. Більше того, Андрій як ведучий, забавляв гостей з веселістю і водночас з повагою до гостей. У його забавах і конкурсах просто хотілося брати участь. Нам з ним було дуже легко, не кажучи вже про те, що він говорив на декількох мовах, що було вкрай важливо, оскільки багато гостей не розуміло української.

Як підсумок, скажу, що я щиро рекомендую Погорілко-Бенд всім, хто планує організувати розкішне і дуже веселе весілля або будь-яке інше свято. Вони – це рівень 5 зірок. Ми раді за свій вибір! Дякуємо Вам!

Роман і Юлія
10 серпня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *