Погорілко Бенд — це гарантія того, що ваше весілля пройде на найвищому рівні…

Maksym_NastyaДуже вдячні і водночас вражені тим неперевершеним ритмом, драйвом, настроєм та емоціями які подарували нашому весіллю Андрій та Марічка.

Отож по порядку: З самого ранку Андрій з батьком чудово підтримали святковий дух весільної брами.  Потім коли ми приїхали у ресторан, вони зустріли нас і підтримали наших батьків у всіх тонкощах початку забави. Протягом всього вечора вони чудово розважали гостей, надзвичайно позитивними і оригінальними конкурсами ( без банальщини і вульгарщини) лише вишукані і веселі. Андрій чудово справлявся з обовязками ведучого і музиканта, відмінно організовував всіх гостей (водночас створюючи невимушену і гарну обстановку) і контролював буквально всі питання ( перший стіл, другий стіл…. і т.ін.) Щодо самої музики, то вона ідеально підібрана, наші гості ще довго залишались під враженням і казали що ми дуже вдало обрали музик. Хто б не запитав поради щодо весільного ведучого та музик відповідь буде однозачною — Погорілко Бенд.

Погорілко Бенд — це гарантія того, що ваше весілля пройде на найвищому рівні. Задоволеними залишиться як молодь, так і старша кавалєрка! І всі ваші гості будуть довго запитувати, що це за чудові музиканти грали у вас на весіллі!”

P. S Дуже дякуємо Вам, дуже хотілось би побувати ще десь з вами на забаві або на вечірці, дуже вам вдячні!

Максим та Настя
29 Червня 2013 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *