Не бійтеся довірити їм свою забаву – повірте – Ви не пошкодуєте!!!

Vlad_NastiaПодяка Андрію Погорілку та його колективу!

Декілька тижнів тому ми святкували наше весілля. До заходу підходили відповідально та, як і всі молоді, хотіли, щоб все було ідеально. А, оскільки, ведучий та музика – це основне на святі (без хорошого тамади та влучної музики гості нудьгуватимуть), то до вибору цього підійшли, мабуть, найвідповідальніше зі всього.

Ми довго шукали-обирали-переглядали-слухали-шукали відгуки, і ось – знайшли ???? – це ПОГОРІЛКО-БЕНД!!! На нашу думку – це ті люди, які зробили наше свято ідеальним????!!! Без зверхньості, стандартного (нудного,нецікавого, заїждженого)сценарію. Вони взяли всю аудиторію своєю простотою та індивідуальним підходом!!! У нас на святі брали участь у конскурсах і танцювали навіть ті гості, які НІКОЛИ, ні на яких забавах цього НЕ роблять!!! Від усіх (до єдиного) гостей ВИ, як бенд отримали лише СУПЕР схвальні відгуки про свою роботу.

Хочемо подякувати Вашому колективу????!!! ВСІМ МОЛОДЯТАМ щиро радимо ПОГОРІЛКО-БЕНД, адже це люди, які індивідуально підходять до кожної пари молодих та їхніх гостей!!! І їм це вдається на 100% !!!

Не бійтеся довірити їм свою забаву – повірте – Ви не пошкодуєте!!! Будете задоволені усі на 10000000000% ????????????????!!!!!

Настя і Влад
4 жовтня 2015 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *