Гарно проводити свято це у них в крові…

 

Дякуємо “Погорілко Бенд” за чудову музику і створення надсвяткового настрою для всіх присутніх на весіллі: починаючи від нас – молодят, гостей, закінчуючи офіціантами, фотографом та гостями з весілля, що проводилось поруч.

Андрій і його “банда” мають чудовий репертуар, який вдовольнить і смаки, і вуха, і ноги навіть найвибагливіших гостей. Задоволеною була і молодь, на чудових емоціях залишилася і т.зв. “стара кавалєрка”. В прольоті в нас на весіллі залишилася лише російська попса. Тому, додаткова подяка музикантам за відсутність “узкава язика” на нашому святі.

ПогорілкоБенд чудово вловлювали настрої гостей та вміло направляли їх в потрібному напрямку, не даючи нікому засумувати. Вони вміло проводили забави, водночас, гості мали час і поїсти, і випити, і потанцювати, і витримати фізично заданий темп весілля. Конкурси, мусимо відмітити, веселі, не вульгарні, оригінальні і кожен з них був на своєму часі )).

Гарно проводити свято це у них в крові. Музиканти, які справді чудово грають, тамада, який вміє завести публіку, скрипка, яка не ріже вуха, драйвовий DJ-set і чітка організація часу.

Щиро дякуємо за створені емоції! Це було ЩОСЬ!

Леся і Богдан
15 жовтня 2017 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *