Є у Погорілків один мінус: шалена ностальгія за весіллям і хочеться щееееееее!!!!!!!!))))

Roman_i_Yulja_2Не можемо передати всіх емоцій, якими обдарували нас ПогорілКо-Бенд!!!

Ми довго і прискіпливо вибирали музикантів. Хотілось, щоб вони відразу і вели весілля. Врешті зупинились на Андрію і його команді.

Вибрали склад Андрій+Сестричка і Тато (для застіль). І ви знаєте, цього нам було вдосталь! Музика шалена, драйв шалений, гості задоволені і ми також в екстазі! Андрій врахував всі наші побажання по піснях, які ми хотіли чути під час танців і на фоні під час застіль.

Щодо тамадування, все також було супер! Останні два тижні до весілля ми довго і занудно доставали Андрія різними моментами, пов’язаними з конкурсами. Врешті, накупили різних подарунків-приколів для гостей і Андрій ідеально підібрав для них веселощі (звичайно, врахувавши і наші занудні побажанняJ).

Ми не пам’ятаєм такого моменту, де б гостям було скучно на нашому весіллі. Андрій в метелику просто як чарівник літав сюди-туди і розважав гостей!))) І при цьому збалансовано давав людям можливість перепочити і побенкетувати;)

Але, справедливості ради, мусим зазначити – є у Погорілків один мінус: шалена ностальгія за весіллям і хочеться щееееееее!!!!!!!!))))

Роман і Юлія
18 жовтня 2014 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *