3/4 фаршированої риби і холодцю… залишилось!

Погорілко-Бенд, дякуємо! Хоч жодне “дякую” не вмістить всіх емоцій які ми отримали від свого ж весілля, ми їх навіть в один відгук вкласти не можемо :))

Марта: Я від самого початку не мала жодного сумніву в тому, кого замовляти музиками на наше весілля, а після забави ще раз запевнилась, що вибір був стовідсотково правильний. І ми, і наші гості, “танцювали так, що було слизько”, співали від душі, сміялись до сліз, насолоджувались кожною хвилиною, і все завдяки грамотній роботі “Погорілко-бенд”. Після весілля кожен мав позитивний коментар про музику. Дружка стоптала мешти наніц, я свої скинула і чуть не забула в залі. А друзі казали, що то було найкраще весілля, на якому вони коли-небудь були!

Андрій: Останній раз я так відривався на фестивалі «Підкамінь», коли мені було 19 років! В 1й годині ночі боліли ноги і спина, але свято набрало таких обертів, що неможливо було зупинитись! Андрій крутий музикант, чудовий ведучий і менеджер! Якшо у вас Погорілко, то ніякого весільного організатора вам не потрібно! Він порадить саме те, що вам треба! 3/4 фаршированої риби і холодцю, які Він рекомендував не замовляти, залишилось! А від закусок, якими всіх пригощали (за його рекомендацією! :)) поки тривав довгий процес привітання молодят, всі гості були в захваті!

Бажаємо тобі здоров”я, щастя і адекватних клієнтів, які замовляють Гігу в 2й ночі)))))) п.с. Балабан рулить!

12 травня 2018 р.
Марта і Андрій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *