Танцювати в весільній сукні під Барбару Стрейзанд було круто…

posydenkyМоже Погорілків тут хвалити зайве, бо вони вже ітак хвалені-перехвалені, але мушу поділитись і я своїми враженнями.

Як людини з музичною освітою стосовно музики я була категорична з самого початку:або повністю жива музика або діджей, всяких караоке на 2-3 музиканти я не визнаю, і живою музикою це для мене не є. Погорілків знайшла саме завдяки посиденькам і інтернету: ніде до того їх не бачила і ніяких рекомендацій не мала. До весілля ми зі свекрухою зустрічались з Андрієм тричі (певно заколупали його) бо хотіли бути впевнені в тому що музиканти справляться з нашою публікою.

Вони справились на всі 100%!!!Хоч коштують вони не дешево, але ці гроші відпрацювали. Були і на брамі (з баяном, скрипкою і марічкою), і тамадували, і співали з гостями за столами, зустрічали гостей прекрасним джазом (це було моє побажання-щоб марш грати тільки 1 раз, а потім якусь легеньку музику), після офіційної частини (зняття вельона) крутили дискотеку до останнього гостя (танцювати в весільній сукні під Барбару Стрейзанд було круто)))))

Запросити їх було для мене дуже ризиково-з огляду на їх ціну (для нас це була величезна сума) але ми ризикнули, відмовились від професійного оператора, і я про це не шкодую. Всі казали, шо музика в нас була шикарна. Бо це справді було так))))

З форуму “Дівочі посиденьки” 15.08.2012, synuchechka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *