Всі наші гості просто в захваті від Погорілків і пророкують їм велике майбутнє

Olenka-ta-VolodymyrВ нас Погорілки були за музикантів + тамадування. Марічка дуже гарно співає, Андрій теж гарний вокаліст, і ще кльово грав на скрипці. Приходив також їхній батько, співав разом з гостями і грав на акордеоні.

Андрій як ведучий – просто чудо, він так гарно відчував публіку! В нас було багато гостей з різних регіонів України і з різними соціальними статусами, та Андрію вдалося створити таку атмосферу, що всі себе комфортно почували і всім сподобалося. Було багато гарних конкурсів, всі смішні і без пошлості (то було моє єдине прохання) :). Репертуар теж був кльовий, ми нічого самі не вибирали, а цілком довірилися Погорілкам, і ми не прогадали.

Ще дуже мене вразило, що Андрій дуже допомагав вже в самому ресторані, ні на реченим, ні старостам чи дружбам не приходилося нічого вирішувати, ми просто відпочивали, а коли були якісь питання та зауваження то все вирішував Андрій. Скажу відверто, коштують вони не мало, але все відпрацьовують :))) Нам так сподобалася їхня робота, що ми навіть заплатили їм більше.

Ми до свого весілля теж ніде їх не зустрічали і ніхто з наших знайомих про них нічого не чув, але я якось зразу відчула, що на нашому святі потрібні саме такі люди як Андрій та Марічка!

Всі наші гості просто в захваті від Погорілків і пророкують їм велике майбутнє. Якщо хочете щоб ваше весілля пройшло “на високому рівні” то беріть, не вагайтеся 🙂

Оленка та Володя
(26 жовтня 2013 р.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *