Погорілко Бенд це вже бренд та синонім доброї музики на весіллі…

Серед усього різноманіття музикантів, які пропонують свої послуги для головного свята життя, згубитись дуже легко. Численні пропозиції, якими переповнені сайти для тих, хто готується до весілля, можуть досить легко ввести в оману. Як наслідок – зіпсоване свято та сором для родини.
Ми були позбавлені цієї небезпеки, бо вже від початку наш вибір був за ними – Погорілко Бенд. Маючи можливість ще до весілля пересвідчитись у їхньому професійному підході до справи якою вони займаються, ми були впевнені – вони це саме ті, хто нам потрібні для нашого весілля.

Є кілька речей, які суттєво відрізняють Погорілко Бенд від інших.

По перше, Ваше свято – їхнє свято і вони відчувають за це повну відповідальність. Це проявляється не лише під час самого торжества, але й під час приготування. Андрій нам дав чимало цінних, взятих з власного досвіду порад, які інколи виходили далеко за межі його музичної діяльності. Підтвердження авторитету Андрія у цих питаннях – нещодавня публікація його весільного досвіду у книзі «Весільний порадник».

По друге, Погорілко Бенд творить атмосферу свята і ця атмосфера вас приємно дивує.
Вони не змусять ані Вас, ані Ваших гостей почуватись незручно у будь-який весільний момент . Ані двозначних жартів, ані низькопробної музики у їхньому репертуарі немає. Є лише добра, якісна музика, веселі жарти та чудові конкурси. Вам не доведеться сумувати, бо Погорілко Бенд відчуває чого прагнуть гості і у їхньому репертуарі знайдуться пісні для найвибагливішого музичного гурмана.

По третє, Погорілко Бенд це вже бренд та синонім доброї музики на весіллі.
Після нашого весілля чимало людей відверто виявляли своє захоплення цими музикантами. Враження які вони залишають – лише найкращі, тому й хочеться, аби й інші, які готуються до свого весілля, теж пережили ці прекрасні моменти у супроводі Погорілко Бенд. Вони – це запорука доброго настрою на весіллі та «танців аж до рання»

Наприкінці, хотілося б ще раз подякувати Погорілко Бенд за їхню чудову роботу, світлі обличчя та прекрасні голоси.

З вдячністю згадуємо той день та Вас!
Роман та Тетяна Остап’юки
6 травня 2017 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *