Якщо б ми могли, то ми б іще раз відсвяткували з вами своє весілля…

Oleg_i_OlyaАндрійку і Марічко!!! Я не знаю чи можу знайти слова, щоб висловити вдячність, яку ми відчуваємо за те неповторне свято,яке ви нам подарували у день нашого весілля! Весілля минуло на одному подиху! Як тільки Андрій з Марічкою розпочали нашу забаву- танцювали всі, сміялись всі і ми зрозуміли, що можна розслабитись і лише насолоджуватись. З цього моменту ми не хвилювались ні за що. Все було просто ідеально! Якщо чесно, то музикантів ми не вибирали взагалі. Були у друзів на весіллі, де грали Погорілки і те весілля вже 7 років згадують по сьогоднішній день. Тривало воно до 5 ранку і ніхто не хотів розходитись!:)

Тому ми знали, що музикантами у нас будуть саме вони і ніхто інший!!!

Дякуємо тобі, Андрію,за ту невимушеність і простоту в поведінці, як ведучому нашого свята і водночас професіоналізм поєднаний з прекрасним почуттям гумору, який не можна напрацювати чи натренувати…(як це роблять інші ведучі весіль і виділяються в коментарях награністю, як би не старались… Та щиро у них не виходить). У тебе, Андрію, просто талант, який тренувати не потрібно, а просто слід дарувати людям якомога більше. Тобі не потрібно вчити кумедні чи розважальні фрази для публіки… Ти починаєш говорити і хочеться слухати, ти жартуєш від себе так просто і невимушено і неможливо не сміятись!

Як музикантам вам великий уклін, бо всидіти не міг ніхто…Танцювали всі і навіть ті, що не танцюють ніколи. Марічці окреме величезне дякую, бо саме вона додає ніжності і краси у тандемі Погорілко Бенд і своїм прекрасним ніжним голосом створює особливу атмосферу свята.

Якось не виходить описати коротко все, що ми про вас думаємо, наші любі Погорілочки, але якщо б ми могли, то ми б іще раз відсвяткували з вами своє весілля.Так приємно згадувати, коли щоразу до нас підходили друзі і казали: «Я на кращому весіллі ще не був. Де ви знайшли таких музикантів?».Тоді ми розуміли-весілля вдалось:))) Це було дуже приємно!!! Ще й досі друзі телефонують і кажуть як було весело і які ж музиканти молодці. А конкурси були смішні, цікаві і в них просто хотілось брати участь. Словом все було просто супер, завдяки вам-талантикам!!!:)

А ще… Не повірите — з весілля я поїхала голодна… Хаха))) бо ми постійно танцювали:)))))))))))) Ніхто не вірить, але це щира правда. Тому обережно з Погорілками, не забувайте їсти!:) Цьомаємо вас і щиро дякуємо за цей неповторний день, який ми згадуємо з усмішкою завдяки ВАМ!!!!!!!!!!!!:)

Олег і Оля
(1 червня 2014 р.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *