Весело, невимушено та одночасно вишукано!

У підготовці до нашого весілля вибір музикантів та ведучого був дуже важливим, тому
що наша пара інтернаціональна і на весіллі були гості і з України, і з Італії. Вже при розмові по телефону відчувалося, що Андрій «наш» ведучий, тим більше, що Андрій може вести весілля і англійською мовою. Дуже цінними були наші з Андрієм зустрічі перед весіллям – ми почули багато корисних порад та узгодили всі організаційні питання.

Тепер наша черга хвалити Погорілко-Бенд, бо Андрій з Юлею того заслуговують! По-
перше, класний репертуар, по-друге, невимушений та вихований гумор (ніяких вульгарних жартів чи «пошлих» конкурсів), по-третє, легкість ведучого в спілкуванні і з нами, і знашими батьками, і з гостями. Не знаємо, чи точно опишемо, але Андрій вміє так якось невимушено організувати і необхідну на весіллі офіційну частину (не заставляючи переживати ні батьків, ні молодят ), і саму забаву – все відбувається якось так легко і весело.

Мабуть, секрет Андрія в тому, що він вміє тонко відчути дух публіки і розуміє, чого вона очікує. Тому гості із захопленням відгукувались про ведучого, питались нас, де ми знайшли такого класного тамаду, казали, що на весіллі час їм пролетів як одна година, а в гостей з Італії залишилось дуже гарне перше враження від весілля в Україні. Ну і ми теж відчули, що з командою музикантів та тамади потрапили «в яблучко» :).

Ще раз дякуємо Андрію за суперову забаву і допомогу в створенні нашого свята таким,
яким ми хотіли його бачити і про яке довго з теплотою згадуватимуть наші гості! Успіхів
тобі і багато роботи!

Ірина та Андреа
29 липня 2017 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *