Це було справді неймовірно колоритне і казкове свято…

Vasyl_Tanja_12_travnjaВперше ми почули «Погорілко-Бенд» на весіллі наших друзів. І коли почали планувати весілля, одразу вирішили, що участь у нашому святі будуть брати саме ці музиканти.

І не жалкуємо. Ми залишились дуже задоволеними. «Погорілко-Бенд» зробили день нашого весілля таким, яким ми його й не уявляли. Це була чудова забава як під час танців, так і під час застілля. Прекрасна музика різних жанрів, яку й не почуєш на українському весіллі, запальні танці, цікаві конкурси… Усе було якимось неймовірним!..

Андрій неперевершено виконував роль тамади: весело, щиро, без нав’язування людям своєї персони. Чарівний голос Марічки звучав бездоганно у всіх піснях. Дуже сподобалось, як їхній батько з акордеоном підхоплював пісні, що співали гості під час застілля. Зазвичай такий етап весілля більше схожий на поминки (сумні українські пісні завиваючим голосом, вже змокрілі очі… ). Але в нас це було настільки весело!..

Дуже дякуємо «Погорілко-Бенду» за те, що зробили день нашого весілля незабутнім. Це було справді неймовірно колоритне і казкове свято.

Нашим гостям найбільше запам’яталась саме музика. А дехто вже навіть планує замовляти «Погорілко-Бенд» на весілля своїх дітей. ))

Щиро вдячні вам за чудові спогади!

Ви THE BEST!!!

Василь та Тетяна Жемели
(12 травня 2012 р.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *