Розумієш, що виконання настільки неймовірне і про яке ти завжди мріяла…

Marianna_i_MichalНасправді після нашого весілля вже пройшло більш ніж півроку, але ще й досі ми чуємо від гостей про чудових музикантів, які грали на нашому весіллі. Хочемо страшенно подякувати Погорілко-Бенд за ту неймовірну та невимушену атмосферу, яку вони створили на нашому святі. Ми не належимо до тих молодих пар, які програму свого весілля спланували до деталей, проте вибравши саме Погорілко-Бенд ми не помилились – адже завдяки харизмі та професіоналізму Марічки та Андрія нам абсолютно не довелось ні про що хвилюватись.

Спочатку були певні хвилювання щодо репертуару, чи буде все нам підходити, але хвилювання були марними – підібрана музика та виконання не залишили ані нас, ані нікого з гостей байдужими – танцювали і веселились всі – від малого до старого. Поєднання щирої посмішки Андрія, чудового голосу Марічки та гра на скрипці нікого не залишили байдужими!

Ще перед весіллям Андрій нам показав запис одного з весіль, тому заздалегідь ми знали, які можуть бути забави, але на наше велике здивування, забави хоч були й ті самі, але всі гості і ми в тому числі так щиро від душі насміялись та забавлялись, як ніколи до того. Вважаю, що Андрій людина-оркестр – він був і ведучим, і музикантом, і частково організатором, адже допомагав нам і нагадував про багато моментів, які стосувались самої організації весілля.

Особливу подяку хочу висловити Андрію та Марічці за виконання пісні “Горіла сосна” – моєю мрією від давна було те, щоб знімання вельона відбулось під виконання пісні в стилі ВВ – але мушу сказати, що в Погорілко-Бенд їх перевершив – Андрій грав на гітарі та разом з Марічкою співали цю чудову пісню. Насправді виконання цієї пісні було настільки чудовим і нестандартним, що в мене аж дух перехоплювало і хотілось аж плакати від того, коли розумієш, що виконання настільки неймовірне і про яке ти завжди мріяла, що аж всі навколо не можуть стриматись і співають разом.

Всім радимо саме Погорілко0-Бенд – я переконана, що якщо Ви оберете їх – чудова забава Вам і Ваших гостям гарантована, а гості ще довго після весілля будуть згадувати, як гарно вони гуляли на Вашому святі і хвалитимуть гурт за створення цієї незабутньої атмосфери.

Маріанна і Міхал
06.06.2015 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *