Навіть діти були у захваті та танцювали без зупину…

Roman_OlenkaМи дуже прискіпливо обирали музикантів для розважальної частини нашого весілля. Хотілося поєднати традиційні та сучасні мотиви, щоб усі гості були задоволені забавою. Ми опублікували запит в інтернеті та отримали безліч порад. І були вражені, що більш ніж 60% людей зазначили гурт “ПогорілКо-Бенд”! Коли ми зустрілись, щоб поговорити про майбутнє свято, то Андрій зачарував нас своєю харизмою та щирістю. На цьому наші пошуки були закінчені, і ми ні на мить не пожалкували про наш вибір. Насправді, Андрій дуже допоміг нам в самій підготовці, морально підтримував та давав корисні поради протягом двох місяців до весілля.

Зараз ми з приємністю згадуємо наш найщасливіший день і в цьому велика заслуга ПогорілКо-Бенд. Спасибі Вам велике за чудовий репертуар, особливо за Океан Ельзи та пісню для тата! А ще за чудове проведення пісочної церемонії!  Ви знайшли підхід до кожного з гостей, навіть діти були у захваті та танцювали без зупину. Ви зробили наше свято незабутнім! Чого тільки коштували цікаві конкурси, забавляння та інші веселощі. Нам дуже імпонував сам підхід до організації усього процесу. Ми заздалегідь обговорили таймінг і все йшло за планом.

Ми вдячні та щасливі, що знайшли Вас! Бажаємо Вам наснаги, творчих успіхів та натхнення, щоб і надалі приносити людям море радості!

Роман та Оленка
25 квітня 2015 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *