Найкрутіші, найвеселіші, найненапряжніші і взагалі, най най най най…….музиканти))))

Yaroslav_RoksolanaПерші слова, які приходять до голови пишучи цей відгук – “ні секунди не жалію, що в нас на весіллі був саме Погорілко-Бенд!!!)))”

Підготовка до весілля не обходиться без переживання, ну дуууже вже хочеться, щоб забава вдалася))). Під час зустрічів з Андрієм всі переживання вмить кудись дівалися і ти розумієш, що тобі не варто за це “паритися”. Андрій подбає за все… Вам лише потрібно продумати все до приїзду в ресторан (навіть з цим Андрій нам допомагав, давав купу хороших порад), а далі за діло береться Погорілко-Бенд в якому ви не розчаруєтеся!!!

Надзвичайно красиво музиканти зустріли нас в ресторані. Чудова музика з живою скрипкою Андрія складали неперевершені враження. А чудово підібрані мелодії, які звучали під час застіль дозволили розслабитися кожному гостеві та насоложуватися кожною хвилиною чудового свята.

з 17:00 до 03:00 Андрій та Юля забавляли гостей на всі 100%, гості аж танцювали босі…

Андрій відчуває гостей і знає яку саме музику вони хочуть. Їжа в ресторані була смачна, але, нажаль, не все скоштували, оскільки ми тільки те й робили, що танцювали…, брали участь в класних конкурсах і відривалися на 100500%. Завдякуючи ПОГОРІЛКОВІ-БЕНДУ наше свято було неперевершеним і гості ще досі згадують:”Класні у вас музики були на весіллі, вперше бачив(ла), що так багато людей танцювали!!!”

Якщо хочете, щоб Ваше весілля запамяталося Вам та Вашим гостям як неймовірне, захоплююче, цікаве, динамічне, мелодійне свято, тоді Вам варто зателефонувати до Погорілка-Бенд)))

Погорілко-Бенд – Бенд №1 в західній Україні!!!!

P. S. Юля надзвичайно красиво співає пісню Ніни Матвієнко – Квітка-душа , радимо Вам саме під цю пісню знімати вельон!!!

P. P. S. Наша мама перед весіллям казала, що їй не подобається, як ви співаєте (в ютубі дивилася), але після весілля вона сказала, що ви самі найкрутіші, найвеселіші, найненапряжніші і взагалі, най най най най…….музиканти))))

Ярослав та Роксолана
24 липня 2016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *