Багато-хто з гостей казали, що це весілля було одним з найкращих у їхньому житті…

Marta_i_VolodyaКоли ми почали готуватися до весілля, то знали, що один пунктик із всього, що треба зробити, можна викреслити – нам не треба витрачати купу часу та зусиль, щоб знайти музикантів! Ми не були на весіллях, де грали Погорілко-бенд, але бували на вечірках і знали, що весілля буде неперевершеним, якщо музики зможуть до нас прийти. Щоправда, треба було дещо підлаштувати дату події, щоб гурт зміг бути, але ми знали, що це вартує зміни наших планів.

Тому ми дуже вдячні їм за те, що так гарно, активно і, найголовніше, ненав’язливо керували весіллям, дякуємо, що перейнялися і відчули стиль, атмосферу, яку ми намагалися створити. Нам важливо було, щоб ведучий не мучив гостей віршиками і байками – і Андрій просто неймовірно справився із завданням: легко, невимушено, дотепно, динамічно розважав людей. Хотіли, щоб музика була і для старших, і для молоді, і особлива, і не попсова – і Марічка з Андрієм зуміли створити гарячу танцювальну атмосферу, нам здавалося, що всі гості під час танців лише в танцювальному залі. Хотіли, щоб конкурси та забави були не заяложеними, цікавими і активними – і музиканти зуміли чудово організувати людей так, щоб не втомити їх і не дати сумувати. Ну і яке ж весілля без гарної української пісні? Тому разом із батьком Андрій та Марічка провели чудові співи, де і молодь, і старші поспівали українських народних пісень.

Дякуємо Вам за поради перед весіллям, за те, що відчували дух весілля, саму забаву, за приємні враження і спогади, а найголовніше – відгуки гостей. Багато-хто з гостей казали, що це весілля було одним з найкращих у їхньому житті (сподіваємося, це не просто похвала веселих гостей :):)). Настрій весілля був чудовий і це Ви разом з гостями створювали його.

Тому хай у Вас буде побільше особливих, натхненних весіль, а ми пам’ятатимемо про Вас і як будемо женити своїх дітей, то обов’язково Вам зателефонуємо :):):):)

Марта і Володя
24 листопада 2012 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *