І знаєте це було настільки романтично і ніжно…

Sofia_i_PavloМи хочемо щиро подякувати Андрію та Юлі за таку чудову і веселу атмосферу на нашому весіллі.

Підбір музикантів для нас було одним із найпростіших завдань під час організації весілля! Погорілко-Бенд був першим гуртом до якого ми звернулися, ну звісно перше ми перечитали багато позитивних відгуків від молодят, які просто були у захваті, а ще цей гурт нам порадила сестра чоловіка, яка розповідала як весело і класно вони проводять весілля. Ми вирішили зустрітися з Андрієм, щоб обговорити деталі і щоб вживу послухати як він співає.

Співає він просто чудово, а ще прекрасно володіє скрипкою, нам ця гра на скрипці настільки сподобалася, що ми вирішили наш перший танець танцювати саме під неї. І знаєте це було настільки романтично і ніжно, що всі були просто в захваті! Також Андрій дав нам багато практичних порад для проведення нашого весільного дня. І після нашої зустрічі ми вже точно знали що вони нам підходите на всі 100%.

У день весілля все було на найвищому рівні… Андрій та Юля вміло підбирали пісні, щоб всім гостям було до вподоби. Ми також були задоволені що не замовляли тамаду, а попросили Андрія щоб він проводив весілля. І він це зробив з легкістю…все було грамотно, щиро і дуже весело. Всім гостям дуже сподобалося. Всі отримали масу позитивних емоцій!

Ви є справжні професіонали своєї справи. Ще раз дякуємо Погорілко-Бенд за те що зробили наш незабутній день ще більш особливим!!!

Софія і Павло
13 вересня 2015 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *