Я ще на жодному весіллі так не сміялась, як на власному…

posydenkyНапишу одразу свій відгук про наших музик. Перш за все потрібно сказати, що наше весілля було останнім у списку друзів, тому до того моменту, коли я шукала музикантів/тамаду, я побувала на багатьох весіллях, і мені абсолютно нічого не подобалось. Особливо робота тамади, оскільки пошлі конкурси, та конкурси де з людини роблять ідіота, перевдягають і т.д. мені не підходили категорично, я червоніла, не розуміла як людям таке може подобатись, про заїжджені віршики і мови не могло бути. Крім того список гостей налічував 35 осіб, і я дуже боялась, щоб гості не скучали, але і щоб їх не діставали. Тому я вирішила зробити ставку на хороших музикантів.

І тут я знайшла «ПогорілКо-Бенд»! При зустрічі з Андрієм я довго розповідала що і до чого) Він уважно вислухав, зробив кілька цікавих пропозицій, ідей, та погодився вести моє свято, надавати слово для тосту та запевнив мене, що пошлих конкурсів не буде. Також ми разом склали певний план свята, бо я боялась, що при малій кількості гостей, люди будуть скучати, а то і взагалі відмовляться танцювати, більше того, 2/3 гостей були старші люди, багато вже пенсійного віку, десяток молоді, найближчі друзі, і я не знала як то все поєднати, який стиль музики обрати і т.д. «Будуть слухати вашу скрипку», — сказала я і махнула рукою.

Настав день весілля, а я вже була така вимотана (оскільки організовувала все сама, від купівлі короваїв, до розрахування кількості алкоголю та замовлення автобуса) що після церкви благополучно все забула, і по прибутті в ресторан думка була одна: «не забути роздати гостям солодке…» отож думала я вже про закінчення весілля)). Я не знаю, чи Андрій та Марічка бачать таке на кожному весіллі, чи вловили мій настрій, але відпахали вони і за музикантів, і за тамаду, і за організаторів, і за моїх ангелів-охоронців на той день. Андрій нагадував мені про подачу гарячих страв, про каву, про гостей, про торт, про все, що я мала нагадати на кухні в ресторані та музикам, він нагадував мені сам. Коли почались танці, то ми з чоловіком пішли на фотосесію, гостей залишили на музик, тож наш музикант/тамада двічі ходив за нами, щоб нагадати, що вже пора подачі шашлика, наречених нема, а на кухні не знають що робити. Як він нас знайшов я не знаю, бо територія біля ресторану така, що треба пошукати, а шукати нас в його обов’язки аж ніяк не входило. Наскільки тактовно він надавав слово старшим для тосту, як гарно смішив молодь, як влучно жартував! Я ще на жодному весіллі так не сміялась, як на власному!

Про їхню роботу, як музик, можу сказати лише те, що моя дружка, тільки прокинулась, не думала чи я сплю чи ні, одразу подзвонила до мене, щоб виразити захоплення, а решта гостей ще тиждень після весілля дзвонили до мене і казали, яка гарна була музика, як було весело, моя мама сказала, що ще ніколи не була на такому продуманому і веселому весіллі! А мій тато, якому 79 років, не пропустив жодного танцю! Ну і крім того я маю дякувати Погорілкам за гарні відгуки від моєї свекрухи та її родини, оскільки я ні з ким не радилась, тож почути їх думку було страшнувато. Я думаю всі знають, що рідним людям найважче вгодити, а їх думка найголовніша.

Фотограф Вадим Лоза. Я думаю тут всі слова зайві, всі Посиденьки його знають. Додам лише, що Вадим вміє дуже гарно комунікувати з людьми. І він, на пару з музикантами, так гарно якось забавляв людей. Всі мої гості без виключення були дуже здивовані таким ставленням фотографа до його роботи, бо вдало сказаний жарт, і 35 щасливих усмішок назавжди залишаться в альбомі.

Важко описувати роботу професіоналів, і не перебільшити з хвалебними словами. Я раніше думала, що якщо людина бере гроші за свою роботу, значить вона в тому профі, якщо так, то достатньо сказати «він професіонал у своїх справі», і цієї рекомендації має бути достатньо тим, хто шукає. Але коли стикаєшся з тим особисто, коли перелопачуєш весь інтернет в пошуках людей, які вміють професійно виконати свою роботу, і розумієш, що таких людей одиниці, то стає важко перебільшити в нахвалюванні, коли ти задоволений ними. І я надіюсь, що людям, які зараз у процесі пошуку музик та фотографа для свого ідеального свята, допоможуть мої відгуки.

З форуму “Дівочі посиденьки” 08.08.2012, 19:38 WildWind

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *