Це коректні та ввічливі люди, яких приємно бачити на своєму святі…

Olya_MyhayloВеличезне дякуємо Андрію, Марічці та Ярославу!

Як тільки визначилися з датою весілля – основним завданням стали найкращі музики. Нам дуже пощастило, що ми вже мали нагоду бути на весіллі, де працювали Андрій та Марічка. Тому, не вагаючись, дзвонили їм і переживали, щоб їх ніхто не перехопив))

Коли говорили з Андрієм, то мали певні вимоги щодо репертуару і Андрій як професіонал прислухався до наших побажань. Це дуже потішило, бо зазвичай музики просто ігнорують клієнтів. Конкурси були вражаючі, гості задоволені. А як класно було, коли батько Андрія розважав гостей (ми й не знали, що буде і він )) Ми так наспівалися! Навіть старші гості дивувалися, що молодь так забавляється. Андрій – хороший тамада, якого було достатньо і який нікому не набрид. Це коректні та ввічливі люди, яких приємно бачити на своєму святі, бо мабуть 70 % вражень від весілля у гостей складається саме від професійності музик. Раді, що послухалися Андрія і з 1 години ночі була молодіжна дискотека. Це було шалено і кльово;)

До речі, також сподобався дрес-код, бо вже не раз бачили кепсько одягнутих музикантів, а тут така атмосфера свята вже з першої хвилини. Вдячні за пораду про струнний квартет (також за їх контакти) – це було як уривок з фільму!

Результат: 100% задоволення, 100% рекомендацій, 100% щастя від Погорілків!!!

Оля та Михайло
1 вересня 2012 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *