Такого шикарного весілля ми й уявити не могли!! Танцювали всі! І бабусі, і підлітки…

Anja_AndriyПривіт) Пишуть відгук молодята Андрій та Аня, на весіллі яких 14 червня 2014 року грав гурт Погорілко-Бенд.

Я скажу вам так – я з чоловіком дуже прискіпливі, що до тамади, що до живої музики. Ми не прихильники набридливих ведучих, які ведуть не культурні конкурси і не дають гостям відпочити. І не прихильники музики “гопця-дрипця”. Ми дуже переживали, щоб все було якнайкраще, бо весілля все ж раз в житті 🙂

І я скажу, шо ми були приємно здивовані! Погорілко – Бенд не просто виправдав надії, а навіть більше! Андрій настільки вміло вів весілля, що ми кращого ведучого не бачили!!! Він прислухався до кожного прохання, до кожної маленької детальки, і при всій нашій вимогливості – це найкращий ведучий всіх віків!!!!

Стосовно музики… Ну тут ще більший приємний шок!!! Ми такої шикарної живої музики взагалі ні на одній забаві не чули! Знову ж таки, Андрій та Марічка прислухались до всіх наших побажань! А так як ми хотіли музику в стилі 80-их, то вони бідолашки за 2 тижні до весілля ше й частину пісень вивчили нових спеціально для нас, щоб пісні не повторювались! Молодці! Відпрацювали більш ніж на “відмінно”!!!

Такого шикарного весілля ми й уявити не могли!! Танцювали всі! І бабусі, і підлітки! На танцполі просто місця не було, – настільки шикарна музика, що було весело всім! Всі гості ще тиждень після весілля дзвонили і дякували, що кращої музики і кращого ведучого на жодній забаві ніхто не бачив!!

Тому, Андріє і Марічко, велика вам вдячність і низький уклін! Ми та гості аплодуємо вам стоячи! І якщо ви, шановні відвідувачі, вагаєтесь чи запросити на ваше свято Андрія та Марічку, чи когось іншого, ми вас запевняємо – що кращих музикантів і ведучого ви не знайдете!!! Браво!!!

Аня та Андрій
(14 червня 2014 р.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *