Різноманітний репертуар, вікритість на нові твори та ідеї, легкість в обговорені та креативність

hannusja_michalДорогий Андрій та Погорілко Бенд!

Ще не встигли охолонути наші емоції від весілля і ми ще досі танцюмо у снах на нашому весіллі. Та хочемо Вам від нашої молодої сім’ї подякувати за нейморвірну атмосферу нашого свята. Як Ви знаєте, ми настільки хотіли, щоб саме ваш гурт грав на нашому весіллі, що перенесли дату весілля на тиждень пізніше, тільки щоб Ви могли приїхати в Чернівці.

Від першої розмови з Андрієм ми були впевнені, що наше святкування буде в руках професіоналів. Різноманітний репертуар, вікритість на нові твори та ідеї, легкість в обговорені та креативність Андрія дали нам зрозуміти, що варто було чекати саме на цих музик. Особлива подяка Андрію, що вмів ділитись з нами мікрофоном 🙂 Ми відчували командний дух і підтримку наших візій. Андрій не лише талановитий музикант та веселий тамада, а також і поліглот. Він вміло міг вести програму одразу українською та польською мовами. Навіть присутність мексиканців на весіллі не могла вивести його з рівноваги, Андрій міг швидко перейти і на англійську мову.

Програма весілля була настільки насиченою, що гості не встигали навіть вийти на перекур. Мене покорило те, що гурт спеціально для нас перед весіллям вивчив пісні, які нам дуже подобались. Гості були в захопленні від того, що музики не оминули жодний стіл і могли поспівати гуртом. Як іноземні так і українські весільні гості говорили ще цілий тиждень після весілля про якісну музику гурту та чудові голоси солістів, які зачаровували всіх з кожною наступною піснею.

Показником вдалої забави було те, що під ранок гості не хотіли розходитись і чекали на кожну наступну пісню. Можливо Ви справді не сподівались, що танці затянуться до ранку, але під Вашу музику ми могли ще танцювати тиждень!!!
Ми з щирим серцем рекомендуєм всім майбутнім нареченим запросити Погорілко Бенд на свято і вже не турбуватись про найважливіший день в своєму житті, а насолоджуватись святом.

Дякуємо Вам за неповторний настрій і незабутні спогади про наш день.

З вітаннями, Ганнуся та Міхал!
17 вересня 2016 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *