Працювати з ним – одне задоволення…

Vitalik_OksanaДякуємо Андрію Погорілку особисто та Львівському Молодіжному Камерному Ансамблю загалом за участь у нашому весіллі.

З перших хвилин зустрічі з Андрієм я зрозумів, що не дарма дату весілля підлаштовували під його графік. Він надзвичайно професійно і відповідально відноситься до своєї справи, має безліч ідей і завжди готовий щось порадити. Працювати з ним – одне задоволення!

Під час весілля Андрій впевненими і влучними мазками накладав мелодії на події і навколишній антураж: в батьків нас чекала “Мелодія” Скорика і ніжна класика, в церкві – Аве Маріє, на обіді – легкі веселі мелодії, а на перший танець Андрій з квартетом заграли мелодію з «Амелі», спеціально вивчену для нас. Протягом усього дня музиканти показали себе справжніми професіоналами. Бездоганний зовнішній вигляд – фраки та вечірні сукні.

Пунктуальні – вони завжди були в потрібному місці за 5 хв до нас. Організовані, ввічливі, доброзичливі. Бездоганне і віртуозне виконання усіх мелодій. І взагалі – дуже хороші і приємні люди.

Дякуємо, Андрію! Дякуємо, Львівський Молодіжний Камерний Ансамбль! Браво!

Віталік та Оксанка
13 вересня 2012 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *