“Погорілко-Бенд” вміє підбирати репертуар пісень до кожної аудиторії гостей…

Yura_AniaХочемо з радістю поділитися позитивними враженнями, які створили під час весільної забави гурт “Погорілко-Бенд” – Андрій, Марічка та їх батько.

Коли перший раз зустрілися з Андрієм, щоб поговорити про репертуар та все що стосується музики, почули багато практичних порад, підказок, щодо організації весілля в цілому. Коли прийшов день весілля, хвилювання ще більше посилювались, бо переживали за те, як пройде забава! Але з кожною, наступною піснею, гості все більше веселилися! Кокурси, забави за застіллям, сучасна музика яка супроводжувалася світло музикою, можна з певністю сказати, що музика була до смаку кожному гостеві, оскільки гурт “Погорілко-Бенд” вміє підбирати репертуар пісень до кожної аудиторії гостей і створювати позитивний, надзвичайно веселий настрій.

А ще хочемо зауважити, що музиканти на весіллях не повторюються, а статраються додати кожного разу певної ізюминки. Ми дуже щасливі, що саме вони допомогли зробити гарне свято нам та нашим гостям, які запитували, що це за музиканти. Скрипка, яка супроводжувала музику, допомогла пережити ту, чи іншу пісню по новому. Свято закінчилося, а враження залишилося й досі.

Щиро вдячні…

Юрій та Анна
(15 вересня 2012 р.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *