Перша думка, що промайнула в голові – нас зустрічають на віденський бал!

Tania_OstapДорогі музики!

Велике Вам СПАСИБІ за веселий настрій, радість, почуття щастя отримані в танцях, конкурсах, піснях!

ПОГОРІЛКО-БЕНД були окрасою нашої весільної забави! Усі гості – дорослі й малі – з Києва і Львова – УСІ забавлялись, танцювали, співали!

Коли наш весільний кортеж під’їхав до ресторану – найперше на кого я (наречена) звернула увагу – був наш тамада Андрій – у темному фраку з краваткою-метеликом і скрипкою в руках! Перша думка, що промайнула в голові – нас зустрічають на віденський бал! Далі коли прозвучали перші ноти скрипки – почуття та емоції лише посилились! Такий дух СПРАВЖНЬОГО СВЯТА підтримувала й соліст ансамблю – красуня Марічка – з усмішкою і прекрасною піснею на вустах!

Окреме ДЯКУЮ акордеоністу гурту пану Ярославу – жартівливі конкурси, коломийки під час застілля були неперевершені! Усміхнені гості з цікавістю чекали наступних весільних жартів за столом!!! Незабудемо і вашого весільного привітання молодій парі: «Завжди пам’ятати 2 чарівні слова: «дякую» і «пробач». Ці слова стали таким «сімейним девізом» для нас!

Дякуємо музикантам за такий приємний вечір та бажаємо колективу натхнення, наснаги та творчих злетів!!!!

P.S.: той факт, що дату весілля ми підбирали по вільних днях у Вашому робочому календ арику себе оправдав на всі 100 балів!

До нових зустрічей!

Тетяна і Остап
4 серпня 2012 р., м. Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *