Окрема подяка за «Іво Бобул» і «Молодець»…

Igo_IraЩиро дякуємо Вам, Погорілко-Бенд, за таку радісну і невимушену атмосферу, яка панувала на нашому весіллі!

Дякуємо Андрію, що радо зустрічався з нами протягом всієї підготовки і врахував усі наші побажання щодо музики та розваг, за його професійність і позитивний настрій, а також за те, що давав цінні поради й у інших питаннях, які не зовсім стосуються музичного оформлення, проте яких ми мало не оминули увагою. Досі отримуємо компліменти про таких хороших музикантів на весіллі. І про конкурси, і про розваги під час застілля, і про саму музику.

Танцювали всі: молодь, діти та й навіть «старша кавалєрка», яка дуже активно брала участь у всіх конкурсах. Та що там казати, якщо й навіть наш 85-літній дідусь не зміг всидіти за столом і почав з усіма танцювати! Тому, наречені, якщо у Вас ще й досі є хоч найменші сумніви, не вагайтесь! Обравши Погорілко-Бенд, Ви з впевненістю можете чекати чудового настрою протягом усього Вашого вечора та незабутніх спогадів від забави на Вашому весіллі!

P.S.: Окрема подяка за «Іво Бобул» і «Молодець», тепер коли чуємо ці пісні, одразу ж згадуємо весілля, як ми там «не стояли», а жваво «стрибали» 🙂

Ігор та Іра
14 жовтня 2015 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *