Найважливіший, на нашу думку, плюс: це тонка здатність Андрія відчувати аудиторію…

Ми з самого початку керувались думкою, що ведучий та музика – це найважливіше на весіллі. Ні їжа, ні флористика, ні оформлення, ні навіть плаття нареченої не відкладаються в пам’яті настільки, як сама атмосфера весілля, яку задають якраз ведучий та музиканти. І ми не прогадали, обравши для цієї місії «Погорілко Бенд». Лаконічно пояснюємо чому.

1. Андрій Погорілко ідеально поєднує в собі роль ведучого та соліста.

2. Репертуар гурту – чудовий. Грають якісну музику, яка сподобається будь-якій категорії гостей.

3. В ході попередніх зустрічей з Андрієм Ви отримаєте відповіді та поради щодо багатьох аспектів весілля, так як він вже «з’їв собаку» в цім ділі і охоче ділиться досвідом.

4. «Погорілко Бенд» – це відсутність недолугих жартів та вульгарних конкурсів. Водночас, на весіллі було весело і цікаво всім – від малого до великого. Ніхто з гостей не нудився і не сумував.

5. І найважливіший, на нашу думку, плюс: це тонка здатність Андрія відчувати аудиторію. Моментально пристосовується до «потреб» гостей і в плані музики, і в плані забав. Ви не проговорюєте з ним наперед похвилинний сценарій свята, тим не менш, в результаті на самому весіллі я, як наречена, не хвилювалась ні за що!

Вірите, найчастіше питання, яке ми чули від гостей після весілля, – це «ДЕ ВИ ЗНАЙШЛИ ТАКОГО ВЕДУЧОГО?» І купу компліментів на адресу Андрія☺

Отож, дякуємо Вам ще раз! І маємо надію, зустрінемось ще на якомусь святі!

12 серпня 2017р.
Христя та Володя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *