Для наших гостей, для друзів ви стали мало що не кумирами…

Yulja_i_VolodjaХочемо висловити велику подяку та щире захоплення Андрієві й усьому «Погорілко-Бенду»!

Перше, що ми зробили, коли вирішили відгуляти весілля – це подзвонили Андрієві й спитали, коли можемо залучити його родину до свого весілля. Все склалося так, що дату свого вінчання ми вибирали, орієнтуючись не на гороскопи чи графік завантаженості на роботі – а тоді, коли могли перетнутися наші стежки з Погорілками! :))

Музика і справді стала відправною точкою нашого весілля. Вона створювала настрій, змушувала гостей радіти й “гоцати” – і, повірте, часто було годі їх відірвати від танцювального майданчика! Ці музиканти грають пісні на будь-який смак (у нас було багато рок-н-ролу!). Коли ми вибирали репертуар, у нас розбігалися очі та Андрій нас запевнив, що зіграє саме таку музику яку потребуватимуть гості на танцювальному майданчику. І це виявилось аж ніяк не голослівним!

Власне хотіли б подякувати Погорілкам за те, що тонко відчули настрій весілля, були зовсім не нав’язливими ведучими (як то часто трапляється на весіллях) і справді стали «своїми» для нас, для гостей!

Перед весіллям Андрій дав нам багато цінних порад й постійно закликав бути спокійними: «Не хвилюйтеся! Все буде добре!» Тому це більше, ніж просто музиканти.

З великою подякою і найліпшими спогадами,
Юльця та Володя

P. S. Додам наприкінці, що для наших гостей, для друзів ви стали мало що не кумирами!)) Дуже довго після весілля всі обговорювали музику, забави, все інше.

Щире-щире дякую! Зізнаюся, за це літо я бував на багатьох весіллях і після «того» досвіду дуже переживав, як воно буде (був розчарований і тамадами, і музикантами). Але у нас все минуло на найвищому рівні та перевершило наші очікування!

Спасибі, Андрію! Сподіваємось, зустрінемось ще на забавах, ювілеях, річницях тощо;)))

Юльця та Володя
10 жовтня 2011

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *